به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،آئین تجلیل از سه قهرمان و ملی پوش ملاردی آقای امید احمدی صفا (بوکس) خانم ها :فاطمه صادقی و مبینا حیدری (کاراته) که در سال گذشته صاحب عناوین و رتبه های خوبی شده بودند،با حضور مهندس برنجی فرماندار ، البرزی شهردار ،ملایی رئیس شورای اسلامی شهر و اعضای شوراء، دکتر خدایار رئیس شورای اسلامی شهر صفادشت،ضابطیان رئیس اداره ورزش و روسای هیات های ورزشی روز پنجشنبه مورخ ۱۱ شهریور ماه ۱۴۰۰، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه رییس اداره ورزش و جوانان ضمن‌ تشکر از حمایت های مسئولین ارشد شهرستان ملارد و بخش صفادشت در خصوص توسعه زیرساخت های ورزشی و حمایت از ورزش و قهرمانان سخنانی را بیان نمودند.

در ادامه فرماندار با اعلام حمایت خود و مقامات مسئول شهرستان از اداره ورزش و جوانان در راستای اشاعه فرهنگ و توسعه ورزش،از تلاش های ورزشکاران و مسئولان شهرستان تشکر و قدردانی کرد و خواستار همکاری و تعامل دستگاههای مختلف شهرستان با اداره ورزش و جوانان شد.

مهندس برنجی در این مراسم اظهار داشت: از موفقیت ورزشکاران ملاردی احساس غرور می‌کنم زیرا این ورزشکاران با کم‌ترین امکانات در میادین مختلف ورزشی درخشیده اند و مدال‌های قهرمانی را کسب کرده اند.

فرماندار شهرستان ملارد افزود:همدلی و همراهی و ثبات در عرصه برنامه ریزی و امور اجرایی از ضروریات موفقیت در عرصه ورزش است و از این رو باید همه ارگان ها ورزش را سرلوحه کار خود قرار دهند و شهرداری و شورای اسلامی توجه جدی به توسعه و بهبود زیرساخت های حوزه ورزش داشته باشند.

در ادامه مراسم رییس شورای اسلامی ملارد و بخش صفادشت،شهردار و اعضای شورا طی سخنانی حمایت همه جانبه خود را از ورزش و ورزشکاران شهرستان اعلام نمودند.

در پایان این مراسم از قهرمانان و ملی پوشان  شهرستان با اهداء لوح یادبود و هدایای نقدی از طرف شهرداری ملارد و بخش صفادشت تقدیر بعمل آمد.