حضور مسئولان ورزش شهرستان ملارد در مراسم هم انديشي مسئولان با نواب رئيس بانوان فدراسيون ها و هيئت هاي ورزشي استان تهران

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

مراسم هم انديشي مسئولان ورزش با نواب رئيس بانوان فدراسيون ها و هيئت هاي ورزشي استان تهران روز دوشنبه 1393/9/3 در سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار گردید.

alt

شهريان: وزارت ورزش مي خواهد زنان در تصميم گيري ها و تصميم سازي ها دخيل باشند

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان،‌ در مراسم هم انديشي مسئولان وزارت و اداره كل با نواب رئيس بانوان فدراسيون ها و هيئت هاي ورزشي استان تهران و مسئولان بانوان حوزه ها و شهرستان ها گفت: وزارت ورزش و جوانان تصميم دارد زنان در تصميم گيري ها و تصميم سازي ها سهيم و دخيل باشند.
رباب شهريان در اين مراسم كه برای اولین بار به مناسبت گراميداشت هفته بسيج و با حضور نژادفلاح مديركل و/ معاونان اين اداره كل در سالن آمفي تاتر اداره كل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد، با قدرداني از حمایت ها و برنامه ريزي هاي دكتر نژادفلاح مديركل ورزش و جوانان استان تهران از ورزش بانوان و روند رو به رشد ورزش بانوان در استان تهران، تاكيد كرد: در استان تهران ، هميشه مسئولان ورزش بانوان در سياست گذاري ها دخیل بوده و در جلسات تصميم گيري حضور داشته اند و دكتر گودرزي نیز به استان ها ابلاغ كرده اند كه همه مسئولان ورزش بانوان بايد به عنوان مشاوران مديركل فعاليت كنند.وي افزود: وقتي در جامعه مخاطب دختران و بانوان را داريم بايد از تفكر، ايده و نخبه گري آنها در همه مرحله ها به ويژه ورزش استفاده كنيم و با تشكيل كار گروه هاي تخصصي بانوان در استان ها، بتوانيم چالش ها را شناسايي و رفع نمائيم .
وي از موفقيت هاي بانوان در بازيهاي آسيايي و پاراآسيايي گفت كه شگفتي ساز شد و ادامه داد: اين حضور، خود باوري و توانمندسازي زن مسلمان ايرانی را در جوامع خارجي و داخلي نشان داد و در مشاركت زنان و علاقه مندي دختران به ورزش، تاثير گذار است، البته نقطه نظرات رهبر معظم انقلاب بسيار در اين ارتباط راهگشاست و ديدگاه هاي ارزشمند ايشان تعيين كننده مي باشد.وي ضرورت فعال كردن پايگاه هاي ورزشي را در بخش بانوان يادآور شد و گفت: بايد مسائل را براساس فعاليت ها تجزيه و تحليل كنيم. مشكلات موجود در بخش قهرماني آقايان و بانوان قابل مقايسه نیست. در برخي رشته ها كه خانم ها سابقه طولاني دارند، از اقايان جلوتريم و در رشته هايي كه سابقه كمي داريم،‌ آقايان جلوتر هستند، ‌اما اين مشكل هست كه بانوان در مسابقات مختلف،‌ حامي مالي لازم را ندارند. بايد در اين بخش بيشتر كار شود و در شناسايي استعدادها موفق تر عمل كنيم.

alt

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :130
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :422
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1384253

جستجو در سایت