پیام تبریک علیرضا صیفوری به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

به مناسبت هفته بسیج،ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد در پیامی این هفته را به آحاد جامعه بسیجی این شهرستان تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد؛ در متن این پیام آمده است:

alt

بسم الله الرحمن ارحیم""

بسیج، یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است.نهادی که به تعبیر امام راحل، تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد.

بسیج نماد پایداری و مبارزه با استکبار و بیگانگان است و بسیجیان آن بلند همتانی هستند که به دور از زرق و برق های دنیا و با ایمان و عمل صالح جامه جهاد بر تن پوشیدند و فی سبیل الله در صف مجاهدان قرار گرفتند و بدین سان به مقام والا نزد محبوبشان دست یافتند.

هفته مبارک بسیج، فرصت مغتنمی است برای بازخوانی مجاهدتها، ایثارها و مقاومتهای بسیجیان عزیز؛ اینجانب ضمن بزرگداشت یاد و خاطره تمامی شهدای عزیزمان بویژه شهدای بسیجی، فرارسیدن این ایام و همزمانی آن با حلول ماه ربیع الاول را به همه بسیجیان غیور، دلاور ،با بصیرت و ایثارگر تبریک و تهنیت عرض می نمایم و آرزومندم در سایه عنایات حضرت امام عصر(عج) و تدابیر هوشمندانه رهبری معظم انقلاب، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای دامت برکاته، شاهد فراگیری بیش از پیش پیام الهی و تفکر بسیجی در کشور باشیم .

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :104
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :1499
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :947509

جستجو در سایت