حضور گل محمدی، امروز در اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

رضا گل محمدی ضمن حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد،به بازدید از کلیه ی واحدهای این اداره و بررسی عملکرد کارکنان پرداخت .

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد؛رضاگل محمدی، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به شهرستان ملارد آمدند و نشستی صمیمی را با کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد داشتند.

در همین خصوص علیرضا صیفوری ضمن تبیین وضعیت موجود و تشریح چشم انداز آینده مبتنی بر طرح ها و برنامه های پیش بینی شده در دو بخش ورزش و جوانان به بیان مشکلات و موانع رشد و توسعه ی ورزش در شهرستان ملارد پرداخت .

در ادامه این روز،بازدید از پروژه های ورزشی در حال احداث اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد با همراهی علیرضا صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد صورت گرفت .

در ادامه، پس از بازدید، در نشست صمیمی با کارمندان اداره ورزش و جوانان در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد،رضا گل محمدی گفت:با توجه به در دستور کار قرار گرفتن و فعال شدن ستاد 2020 در وزارت ورزش و جوانان،از کلیه کارکنان خدوم در عرضه تندرسی توقع تلاش بیش از پیش می رود که در راستای بالابردن سطح امنیت ورزشی، جذب ورزشکاران تمام تلاش خود را انجام دهند تا به یاری خداوند منان شاهد مدال آوری و حضور پررنگ جوانان شهرستان ملارد در مسابقات بین المللی 2018 آسیایی و المپیک 2020 داشته باشیم.

کارکنان و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد در فضایی کاملاً صمیمانه پس از صرف ناهار،در کنار مدیر کل خود عکس یادگاری گرفتند.

 alt

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :179
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :1499
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :947584

جستجو در سایت