پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و سومین جلسه شورای ورزش در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و سومین جلسه شورای ورزش با محوریت اشتغال و توسعه فرهنگ کارآفرینی و شیوه های حمایتی از کار آفرینان و تسهیلات اعطایی ازدواج به زوجهای جوان در سطح شهرستان به ریاست مهندس خطیبی فرماندار شهرستان صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، در این جلسه که مهندس خطیبی فرماندار، شاهقلیان معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری؛سلطانی معاونت برنامه ریزی و اداری و مالی فرمانداری،انصاری بخشدار صفادشت، صیفوری رئیس اداره ورزش و دبیر جلسه ستاد، مدیران ادارات و ارگان های عضو ستاد حضور داشتند،مهندس خطیبی در ابتدای جلسه ضمن تقدیر از دبیرخانه ، به جهت برگزاری منظم جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان ملارد با اشاره به دستور کار جلسه ؛ در خصوص دریافت وام های اعطایی در حوزه ازدواج و اعلام آماری آن و پیگیری تاسیس خانه جوان از شهرداری های ملارد و صفادشت و حضور جوانان برگزیده در جلسات آتی ستاد ساماندهی امورجوانان شهرستان ملارد سخنانی را ایراد نمودند .

معاون سیاسی انتظامی فرماندار نیز هدف از تشکیل جلسه را شناسایی توانمندی و قابلیت های ورزشکاران مستعد که در این شهرستان بسیار هستند عنوان کرد و افزود: جوانان شایسته ای که می توانند برای آینده کشور مفید باشند جهت رسیدن به موفقیت ها بایستی مشکلات و موانع بر سر راه آنان برداشته شود.

شاهقلیان اظهار داشت: الان شعار ما این است ورزش و جوانان و توجه به هر دو از وظایف اساسی ماست و شهرستان ملارد با توجه به شرایطی که دارد ، از بهترین شهرستانهای استان تهران است وافزایش روز افزون تعداد قهرمانان و مدال آوران دراین شهرستان ، نشان ازفعالیت خوب مسئولین و دست اندرکاران امر ورزش ،در این منطقه می باشد.

alt

در ادامه جلسه صیفوری به وظایف و انتظارات شورای ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان اشاره کرد و اظهار داشت: تامین و گسترش ورزش در راستای ایجاد نشاط عمومی ، ترویج و ایجاد اشتغال جوانان و ایجاد امکانات ورزشی در مراکز عمومی و حمایت های مادی و معنوی از ورزش انجام خواهد شد تا ان شاء ا... در آینده ورزش و سرانه ورزشی شهرستان شاهد شکوفایی و توسعه کمی و کیفی باشیم و توسعه سرانه ورزشی شهرستان می بایست ازطریق سرمایه گذاران بخش خصوصی و هیئتهای ورزشی توسعه یابد تا روح تازه به ورزش بدهیم و این مهم محقق نمی شود مگر اینکه ارتباط خوبی با بخش خصوصی داشته باشیم و زیرساختها را محقق کنیم.

بررسی مصوبات جلسه قبلی،بررسی اقدامات انجام شده در خصوص تشکیل کارگروه، راهکارهای ترویج و ایجاد اشتغال جوانان و شیوه های حمایت از کارآفرینان شهرستان،تدوین کاهش آسیب های اجتماعی و نقش دستگاه های اجرایی در پیشبرد اهداف جوانان از جمله مباحثی است که در این دو جلسه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

alt 

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :694
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :13
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1014413

جستجو در سایت