برنامه ریزی فعالیتهای ورزشی دهه فجر در جلسه هیاتهای ورزشی شهرستان ملارد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

جلسه مشترک رئیس اداره ورزش و جوانان و روسای هیاتهای ورزشی شهرستان ملارد با موضوع برنامه ریزی گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور روسای هیاتهای ورزشی شهرستان برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،جلسه مشترک علیرضا صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان و روسای هیاتهای ورزشی شهرستان با موضوع برنامه ریزی جهت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی سال 96 با حضور روسای هیاتهای ورزشی شهرستان روز پنجشنبه 21 دی ماه 96 در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

علیرضا صیفوری ضمن تقدیر و تشکر از هیاتهای ورزشی پیشرفتهای ورزشی را مرهون زحمات هیاتهای ورزشی دانست و افزود پتانسیل ورزش شهرستان در همه هیاتها بسیار بالاست ونیاز به همدلی و نزدیکی هیاتها با اداره ورزش و جوانان میباشد.

alt

ایشان هدف از برگزاری این جلسه را برنامه ریزی و هماهنگی جهت افزایش حضور و مشارکت جامعه ورزش و جوانان در آیین گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین فراهم سازی زمینه های حضور و مشارکت هرچه بیشتر جوانان در برگزاری شایسته تر مراسم ایام الله دهه فجر و برنامه ریزی در جهت آشنایی نسل جوان انقلاب با آرمان ها ، ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست.

در ادامه روسای هیاتهای ورزشی شهرستان حاضر در جلسه نقطه نظرات و انتظارات خود از اداره ورزش و جوانان را مطرح و به تبیین برنامه های اجرایی و تقویم ورزشی برنامه های دهه فجر پرداختند.

alt

alt


آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :679
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :13
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1014398

جستجو در سایت