فینال مسابقات فوتسال کارمندان ادارات ملارد برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

مراسم فینال و اختتامیه مسابقات فوتسال کارمندان ادارات گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با قهرمانی تیم تاکسیرانی به پایان رسید.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، مراسم فینال و اختتامیه مسابقات فوتسال کارمندان ادارات گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور مهندس سلگی شهردار،اکبری عضو شوراء،صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان،مرزانی عضو شوراء و رئیس هیات فوتبال شهرستان،شمسی زاده دبیر هیات فوتبال در مجموعه ورزشی شهدای ملارد برگزار شد.

در بازی رده بندی که قبل از بازی فینال برگزار شد، تیم های اداره ورزش و جوانان و هلال احمر با یکدیگر به رقابت پرداختند و تیم اداره ورزش و جوانان توانست با نتیجه سنگین 7 بر 4 هلال احمر را شکست داده و به مقام سوم این بازیها نایل شود.

alt

در بازی فینال که بین دو تیم تاکسیرانی و تامین اجتماعی برگزار شد،تیم تاکسیرانی با ضربات پنالتی با نتیجه 2 بر 1 تامین اجتماعی را مغلوب کرد و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد و تیم تامین اجتماعی نایب قهرمان شد.

در پایان این بازیها، تیم های اول تا سوم، جام های خود را به بالای سر برده و مدالها و حکم قهرمانی خود را توسط مسئولین دریافت کردند.

alt

alt

alt

alt


آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :570
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :628
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1095548

جستجو در سایت