کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی در دانشگاه آزاد برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی در راستای تحقق مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان،به همت واحد جوانان و امور فرهنگی و بانوان اداره ورزش و جوانان و با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی ملارد در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،خانم دکتر حیدری مدرس رسمی وزارت ورزش و جوانان در کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی که روز دوشنبه 14 اسفند ماه 96 از سوی واحد جوانان و امور فرهنگی و بانوان اداره ورزش و جوانان و با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی ملارد در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد،طی سخنانی گفت:یادگیری مهارت‌های زندگی به دلیل تغییر و تحولات اجتماعی در جهان امروز و سرعت این تغییرات برای افراد جامعه ضروری است.
وی با اشاره به لزوم آموزش مهارت‌های زندگی در جامعه کنونی،افزود مهارت‌های زندگی به عنوان مهارت‌هایی که از طریق آن می‌توان با مسائل و چالش‌های زندگی معاصر مواجه شد و به مدیریت آن‌ها پرداخت،باید به افراد جامعه خصوصاً جوانان آموزش داده شود.
دکتر حیدری با تاکید بر ارزش‌های دینی و اسلامی به عنوان عامل مهم در همبستگی اجتماعی و انتخاب سبک زندگی مناسب یادآور شد: بررسی ابعاد مختلف سبک زندگی و مهارت‌های لازم برای زندگی بهتر در واقع افراد را به سلاح مدیریت و مقابله با چالش‌ها و تنش‌های زندگی مسلح می‌کند.

alt

گفتنی است در ادامه این کارگاه موضوع خانواده و تاکید بر انتخاب همسر و مهارت‌های لازم برای آن،شیوه‌های همسرگزینی در چارچوب ارزش‌های دینی و هنجارهای اجتماعی مورد بحث قرار گرفت.در پایان این کارگاه نیز حاضرین به طرح سوالات و بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

alt

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :201
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :471
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :784749

جستجو در سایت