هفتمین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان و چهارمین جلسه شورای ورزش ملارد برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

هفتمین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان و چهارمین جلسه شورای ورزش ملارد به ریاست مهندس خطیبی فرماندار شهرستان ملارد در محل فرمانداری و با حضور اعضاء برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان؛ هفتمین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان و چهارمین جلسه شورای ورزش ملارد روز یکشنبه با حضور اعضای ستاد و شورای ورزش به ریاست مهندس خطیبی فرماندار شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان و دبیر ستاد گزارشی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته سال 96 در دو حوزه جوانان و امور ورزشی را ارائه و دستور کار جلسه را مطرح نمود.

خطیبی فرماندار شهرستان در این نشست با بیان اینکه ارگان های مختلف باید به حوزه جوانان و نیازهای آنها توجه جدی تری داشته باشند بر افزایش سرانه های ورزشی در سطح شهرستان تاکید کرد و افزود: هرچه بستر لازم برای فعالیت فرهنگی ورزشی جوانان مهیا تر باشد آسیب های کمتری از جمله اعتیاد متوجه این طیف خواهد بود.

مهندس خطیبی افزود: همه وظیفه داریم داریم برای تسهیل حضور جوانان در ورزش و توسعه زیرساخت های ورزشی گام برداریم و به سمتی حرکت کنیم که یک جوان بتواند به شکل سهل تری به ورزش بپردازد.

alt

در ادامه جلسه کارگاه آموزشی فضای مجازی با موضوع (کاهش بزه های فضای مجازی) توسط دکتر صفری کارشناس بهزیستی برگزار شد و کلیپ عملکرد یکساله اداره ورزش و جوانان پخش شد.

برگزاری نشست های تخصصی از سوی سمن ها در حوزه های مختلف، اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت برای جوانان،برگزاری کارگاه های تخصصی و مشارکت های اجتماعی برای جوانان،توسعه جایگاه ورزش برای جوانان،ایجاد فضای ورزشی مناسب و توسعه برنامه ششم و برگزاری نشست های ستاد ساماندهی امور جوانان به صورت دو ماه یک بار از دیگر موضوعاتی بود که در جلسه عنوان و در پایان نمایندگان ادارات به بیان اقدامات و فعالیت های خود در حوزه جوانان و ورزش پرداختند.

 alt

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :199
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :471
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :784747

جستجو در سایت