کارگاه آموزشی توسعه و توانمند سازی سمن ها در ملارد برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

کارگاه آموزشی توسعه و توان افزایی در زمینه فعالیت سمن های فعال به همت ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان و با مشارکت دانشگاه پیام نور در سالن جلسات دانشگاه برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،دوشنبه 21 اسفند ماه 96 کارگاه آموزشی توسعه و توانمندسازی در زمینه فعالیت سمن های فعال به همت ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان و با مشارکت دانشگاه پیام نور به مدرسی دکتر اکباتانی در سالن جلسات دانشگاه برگزار شد.

دکتر اکباتانی توانمندسازی،رشد و تعالی بدنه و ساختار سازمانهای مردم نهاد را از اهداف کارگاه آموزشی عنوان نمود وگفت : اهمیت دادن به اجتماع و مسئولیت اجتماعی وظیفه تک تک افراد جامعه است که اگر در این حوزه به صورت تخصصی ورود پیدا کنیم می توانیم با کاهش محسوس آسیبها و کنترل اجتماعی مواجه باشیم. وی در ادامه افزود:در این کارگاه دور هم جمع شده ایم تا با کمک همدیگر احساس مسئولیت را در افراد نهادینه نموده و با افزایش اعتماد و جلب مشارکت مردمی در جهت ایجاد نشاط اجتماعی و از بین بردن احساس تنهایی افراد در مواجهه با مشکلات بتوانیم گامهای مؤثری در کاهش معضلات اعتیاد و ناهنجاریها،طلاق و حاشیه نشینی و فقر و بیکاری جوانان برداریم.در پایان مقرر گردید با همکاری سازمانهای مردم نهاد شهرستان کارگاههای آموزشی به صورت فصلی برگزار گردد.

alt

alt

 

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :200
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :471
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :784748

جستجو در سایت