پیام تبریک رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد بمناسبت فرا رسیدن سال نو

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

علیرضا صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد در پیامی، فرا رسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی و حلول سال 97 را تبریک گفت.

alt

در متن این پیام آمده است:

یا مقلب القلوب والابصار
یامدبراللیل و النهار
یا محول الحول والاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

"به نام خدا"

پروردگار بهار ، خالق زيبايي ها و جاودان کننده دوستي ها و پيوندها را مي ستاييم که بار ديگر طليعه زيباي نوروز باستاني را بر ما نمايان نمود تا باز هم نظاره گر بازگشت پرندگان مهاجر به آشيان ، ترنم سرود باران و طراوت شکوفه ها باشیم تا از اعماق دنيايي سرشار از سرزندگي و تازگي به ثانيه ها بينديشيم و در انتظار فردايي بهاري بنشينيم که نويد بخش فرصت هاي نو و تحول و دگرگوني است .

سال نو ، نويد بخش فکر نو ، کردار نو و تصميم هاي نو براي ساختن آينده و بهره برداري از فرصت هاي نو يپيش روست. در پيشگاه آفريننده روزهاي بهاري ، گرم ترين و صميمانه ترين شادباش هاي خود را به همکاران محترم ، خانواده محترمشان ، پیشکسوتان عزیز و جامعه ورزش و به خصوص جوانان نیک اندیش تقديم داشته و در لحظات معنوي گذر از سال پسین به سال پیش رو که سرشار از دعا و استجابت است ، از درگاه ايزد يکتا خواستارم تا لحظه لحظه هاي پيش رويتان را با باران مهر و رحمت خود پاک و دل انگيزنمايد.

جامعه ورزش شهرستان ملارد با لطف و عنایت خداوند رحمان و رحیم و حمایت های همه جانبه مسئولین محترم،من جمله فرماندار و معاونین محترم؛امام جمعه محترم؛نماینده محترم؛مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان تهران،اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر ملارد و صفادشت،شهرداران محترم و شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران و هیاتهای ورزشی شهرستان و کوشش تک تک دلسوزان دین و میهن،مربیان وقهرمانان،سالی پر افتخار و سرشار از پیروزی را پشت سرگذاشت.

در سالی که گذشت تلاش مضاعف مسئولان و جامعه ورزش، قهرمانی ها و پیروزی های بزرگی را برای مردم شهرستان رقم زد که اوج قله این افتخارات،کسب مدال های رنگارنگ در عرصه های بین المللی بود.از خداوند منان در سال جدید سلامتی،عاقبت بخیری و روزی فراوان را برای همه عزیزان آرزومندم.

علیرضا صیفوری

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :1617
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :1073
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1057539

جستجو در سایت