اولین جلسه ستاد ساماندهی جوانان با محوریت اوقات فراغت برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،نخستین جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان ملارد روز یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 97 به رياست شاهقلیان معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور اعضاء در محل فرمانداری با موضوع برنامه ريزی اوقات فراغت جوانان برگزار شد.

alt

شاهقلیان ضمن تبريک فرا رسيدن ماه مبارک رمضان،اوقات فراغت جوانان را يکي از بهترين فرصت ها جهت کاهش آسيب های اجتماعی و غنی کردن اوقات فراغت در بحث نشاط اجتماعی دانست.

وي با تأکيد بر اينکه اجرای برنامه‌های اوقات فراغت بايد هدفمند باشد گفت: برنامه هايی که برگزار می شود صرفاً فقط برای سپری کردن وقت جوانان نباشد، بلکه به مسائل تربيتی و اخلاقی هم توجه شود.
شاهقلیان در ادامه افزود:به منظور بهره مندی بيشتر جوانان از اوقات فراغت لازم است هماهنگی برنامه ها برای مديريت امکانات انجام شود تا ضمن پرهيز از موازی کاری، زمينه بهتر اجرا شدن برنامه ها را شاهد باشيم.
معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان همچنين بر استفاده از توان دستگاه های اجرايی،مراکز آموزشی و دانشگاهی و مساجد در جهت پر کردن اوقات فراغت جوانان تأکيد کرد.

سپس اسلامی معاون اداره ورزش و جوانان ضمن عرض خیر مقدم و قدردانی از اعضای ستاد و تشکر از زحمات فرمانداری شهرستان،با اشاره به وظایف و انتظارات ستاد ساماندهی امور جوانان ضمن ارائه دستور اولین جلسه و قرائت مصوبات قبلی در خصوص برنامه های ارائه شده در حوزه جوانان توسط دستگاههای عضو توضیحاتی را ارائه دادند.

alt

در حاشیه جلسه فیضی مسئول امور فرهنگی و جوانان اداره ورزش وجوانان در خصوص برگزاری مسابقات قرآنی جوانان در سطح شهرستان توضیحاتی را ارائه نمود.

در پایان جلسه پیرایی دبیر تشکلهای خانه جوانان استان تهران که با عنایت به مصوبه جلسه قبلی ستاد در این جلسه حضور داشت به بیان مطالبی در خصوص حوزه فعالیت های جوانان و لزوم اجرای برنامه های لازم در این خصوص موضوعاتی را مطرح نمود.

در پایان جلسه در خصوص اوقات فراغت جوانان و برنامه های دستگاههای عضو ستاد مباحثی مطرح شد.

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :1523
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :1073
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1057445

جستجو در سایت