مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد روز گذشته در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد،روز دوشنبه 21 خرداد ماه 97 مراسم تکریم علیرضا صیفوری و معارفه حجت رسولی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد با حضور خطیبی فرماندار،شاهقلیان معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری،شاملو معاونت توسعه و سرمایه انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان،دکتر کاظمی ریاست حراست اداره کل ورزش و جوانان استان تهران،حسینی مسئول حراست شهرستانهای غرب استان تهران در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

شاهقلیان در جلسه معارفه اظهار داشت:ورزش ملارد طی سال‌های اخیر فراز و نشیب‌های بسیاری را پشت سر گذاشته و هم اکنون در حال صعود به سمت قله‌های پیشرفت و موفقیت است .

وی تصریح کرد: پیشرفت روزافزون ورزش شهرستان نیازمند مشارکت و همکاری همه بخش‌ها اعم از دولتی و خصوصی است و همه باید سهم خود را در توسعه ورزش بپردازند و امیدواریم بیش از پیش شاهد توسعه ورزش در سطح شهرستان باشیم.

شاهقلیان در ادامه ضمن تشکر از خدمات شبانه روزی علیرضا صیفوری ، برای آقای رسولی سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان آرزوی موفقیت و توفیق خدمت به مردم نمود و گفت :امیدواریم با حضور اقای رسولی و نگاه ویژه ایشان به این شهرستان شاهد توسعه همه جانبه ورزش در سطح شهرستان باشیم.

alt

علیرضا صیفوری رئیس سابق اداره ورزش و جوانان نیز طی سخنانی از تمام حمایت‌های صورت گرفته توسط مسئولین استان و شهرستان طی سال‌های اخیر قدردانی کرد.

لوح انتصاب سرپرست اداره ورزش و جوانان توسط مهندس خطیبی فرماندار شهرستان به "حجت رسولی" اهداء و از زحمات "علیرضا صیفوری" با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

alt

alt

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :1581
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :1073
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1057503

جستجو در سایت