چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت برنامه های کنترل و کاهش آسیب های فضای مجازی جوانان

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد با موضوعیت کنترل و کاهش آسیب های فضای مجازی به ریاست شاهقلیان معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور سایر اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار گردید .

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد روز شنبه 97/6/10؛با موضوعیت کنترل و کاهش آسیب های فضای مجازی به ریاست شاهقلیان معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور سایر اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار گردید .

در ابتدای جلسه شاهقلیان به معضل آسیب های اجتماعی اشاره و بر لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه در این زمینه تاکید کرد.وی در این جلسه با اشاره به نگاه ویژه دولت و مسئولین ارشد نظام به قشر جوان به عنوان بزرگترین سرمایه ملی کشور و همچنین اعتماد و توجه به این قشر فعال و پویای جامعه،جلسات ساماندهی امور جوانان و موضوعات مربوط به این حوزه را بسیار مهم و اثرگذار خواند و افزود:اگر بخواهیم به جوانان که چشم امیدشان به تصمیمات مسئولین است ؛کمک کنیم باید فرصتهای بالقوه و تهدیدات را شناسائی نموده و ازتمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود در دستگاه‌های خود برای پویایی جوانان استفاده نماییم .

شاهقلیان افزود: فضای مجازی می تواند هم یک تهدید باشد و هم یک فرصت،پس باید تلاش کنیم با وجود این فضا و هدایت و نشر فرهنگ،با اقدامات و بهره مندی از توان دستگاهها ،دادن روحیه نشاط،ارائه عملکرد،نشر قوانین و.. بهره مند شویم .

در ادامه جلسه کارگاه آموزشی ارائه برنامه های سلامت جوانان توسط کارشناسان بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان برگزار و پس از آن حضار به بحث و تبادل نظر در مورد وضعیت آسیب های اجتماعی و فعالیت های پیشگیرانه صورت گرفته پرداختند و در پایان مقرر شد کلیه دستگاهای اجرایی ضمن اجرایی نمودن کامل شرح وظایف خود براساس تقسیم کار ملی کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی،گزارش اقدامات صورت گرفته دستگاه متبوع خود را در اسرع وقت به فرمانداری و دبیرخانه ستاد ارسال نمایند و دبیرخانه ستاد نسبت به جمع بندی،تجزیه و تحلیل و بررسی اثرات برنامه های اجراشده توسط دستگاه ها بر کاهش آسیب های اجتماعی اقدام نماید.

alt

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :94
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :1499
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :947499

جستجو در سایت