3 پروژه عمرانی ورزشی شهرستان ملارد، امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس افتتاح می شود

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

3 پروژه عمرانی ورزشی شهرستان ملارد، امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

alt

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان شهرستان ملارد، استادیوم ۵ هزار نفری ملارد از پروژه‌های احداثی و تحت نظارت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور است که ساخت آن از سال ۹۱ آغاز شده و فاز اول آن تکمیل و امروز آماده بهره برداری است و به دست وزیر ورزش و جوانان افتتاح خواهد شد.
بنا به همین گزارش، سازه این استادیوم بتنی و مساحت کل این پروژه ۶ هکتار است. این پروژه دارای زمین فوتبال چمن مصنوعی استاندارد به متراژ ۸۰۰۰ متر مربع، جایگاه تماشاچیان به تعداد هزار نفر در فاز اول، نیمکت ذخیره داوران و بازیکنان، پیست خاک آجر ۶ خط به متراژ ۶۰۰۰ متر مربع، زیربنای فضای سرپوشیده ۲۵۰ متر مربعی شامل دو رختکن به همراه سرویس های بهداشتی بازیکنان و تماشاچیان، اتاق داوران و همچنین دارای ۶ دکل روشنایی و سیستم گرمایش و سرمایش و راهروهای دسترسی و پارکینگ‌ خودورهای سواری و اتوبوس است.
همچنین 2 سالن ورزشی چند منظوره شهرداری و شهدای مهرآذین ملارد که احداث آن از سال1390 آغاز شده بود، به همین مناسبت توسط وزیر ورزش و جوانان و مسئولان استانی، امروز افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
این 2 سالن با متراژ 1296متر یکی توسط شهرداری و سالن شهدای مهرآذین با اعتبار استانی توسط اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با امکانات جایگاه تماشاچی، رختکن و کفپوش استاندارد است که با قابلیت انجام رشته های توپی و غیرتوپی، از امروز دراختیار مردم خوب شهرستان ملارد قرار خواهد گرفت.

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :273
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :962
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1138720

جستجو در سایت