با حضور استاندار تهران به مناسبت هفته دفاع مقدس دکتر سلطانی‌فر فاز اول ورزشگاه پنج هزار نفره ملارد را افتتاح کرد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

فاز اول استادیوم ۵۰۰۰ نفره ملارد به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان و استاندار تهران ، عصر دوشنبه 9 مهر ماه 97 افتتاح شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد،دکتر سلطانی فر در مراسم بهره برداری از این پروژه که با حضور گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و مسئولان محلی برگزار شد، دقایقی در جمع فوتبالیست های ملارد حضور یافت.
وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم افتتاح ورزشگاه ٥ هزار نفری ملارد، دیدار ورزشکاران با رهبر معظم انقلاب را استثنائی، خارق العاده و منحصر به فرد توصیف کرد و گفت: دیدار مقام معظم رهبری با فرزندان خودشان از جامعه ورزش پدرانه بود و در یک فضای عاطفی و معنوی صورت گرفت. در این دیدار رهبر معظم انقلاب با صبر و حوصله صحبت تک تک ورزشکاران را شنیدند و مدال آوران هم که برخی از آنها از مناطق محروم بودند، پیام آور مردم مناطق خود بودند.
وی ادامه داد: طی سال های اخیر اتفاقات خوبی در عرصه ورزش رخ داده و بانوان هم در افتخارات اخیر بویژه بازی های آسیایی جاکارتا نقش عمده ای إیفا کردند و با یک مدال طلا، ٦نقره و ١٠ برنز نتیجه استثنائی گرفتند و در این دیدار استثنائی برخی از آنها با افتخار مدال های خود را به رهبر معظم انقلاب اهدا کردند.
دکتر سلطانی فر گفت: در هر صورت یک روز بسیار خوب و استثنائی رقم خورد و انرژی ما را در راستای خدمتگزاری به مردم بیشتر کرد و نگاه ریزبین مقام معظم رهبری و پیام های تقدیر ایشان هم برای ما مایه افتخار و سربلندی است و امیدوارم با تلاش بیشتر بتوانیم موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کنیم.
بنا به همین گزارش، استادیوم پنج نفره ملارد بتنی و مساحت کل این پروژه ۶ هکتار است. این پروژه دارای زمین فوتبال چمن مصنوعی استاندارد به متراژ ۸۰۰۰ متر مربع، جایگاه تماشاچیان به تعداد هزار نفر در فاز اول، نیمکت ذخیره داوران و بازیکنان، پیست خاک آجر ۶ خط به متراژ ۶۰۰۰ متر مربع، زیربنای فضای سرپوشیده ۲۵۰ مترمربعی شامل دورختکن به همراه سرویس های بهداشتی بازیکنان و تماشاچیان، اتاق داوران و همچنین دارای ۶ دکل روشنایی و سیستم گرمایش و سرمایش و راهروهای دسترسی و پارکینگ‌ خودورهای سواری و اتوبوس است.


آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :299
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :962
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1138746

جستجو در سایت