در حاشیه افتتاح استادیوم پنج هزار نفری فوتبال ملارد و دو سالن ورزشی مارلیک و شهدای مهرآذین گل محمدی: 56هزار متر مربع به سرانه ورزشی استان تهران افزوده خواهد شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در حاشیه افتتاح استادیوم پنج هزار نفری فوتبال ملارد و دو سالن ورزشی مارلیک و شهدای مهرآذین گفت: 56هزار متر مربع به سرانه ورزشی استان تهران افزوده خواهد شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد،فاز اول استادیوم چمن پنج هزار نفری ملارد توسط وزیر ورزش و جوانان، استاندار تهران و مسئولان محلی،عصر دوشنبه 9 مهر ماه 97، با اعتبار5 هزار میلیارد تومان (از طریق اعتبارات شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور)؛ افتتاح شد. سالن چند منظوره ورزشی مارلیک نیز با اعتبار یک میلیارد و 83 میلیون تومان و مجموعه ورزشی روستای مهر آذین با یک میلیارد و 200 میلیون تومان ( اعتبارات استانی) تکمیل و به بهره برداری رسید.
رضا گل محمدی با بیان اینکه تکمیل فاز نخست پروژه از سال 95 آغاز که پس از وقفه 10 ساله به دلیل اعتبارات مالی به انجام رسیده، خاطر نشان کرد: این پروژه عمرانی در زمینی به مساحت 7 هکتار انجام شده که فاز دوم آن ( تجهیز سکو تماشاگر) از محل اعتبارات استانی در آینده ای نزدیک آغاز خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه سطح سرانه ورزشی استان با احتساب 2 هزار 500 مجموعه 52 صدم سانتی متر برای هر شهروند است، افزود: هم اکنون دماوند با 3 متر مربع سرانه ورزشی و بهارستان با 28 صدم سانتی متر بیشترین و کمترین فضای ورزشی را برای هر شهروند به خود اختصاص داده اند.
به گفته وی سرانه ورزشی ملارد با احتساب افتتاح سه پروژه ورزشی 52 صدم سانتی متر مربع است.


آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :298
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :962
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1138745

جستجو در سایت