حيدري: اميدوارم نمايندگان خوبي براي كاراته ايران در المپيك باشيم

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

كاراته كا وزن منهاي 59 كيلوگرم تيم ملي جوانان دختر اعزامي به المپيك 2018 از ملارد گفت:با توجه به اينكه اولين بار است كه كاراته در المپيك حاضر مي شود، اميدوارم ما به عنوان اولين شركت كنندگان، نمايندگان خوبي در اين رقابتها باشيم و اقتدار كاراته ايران را به دنيا نشان دهيم.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان و به نقلاز روابط عمومی هیئت کاراته استان تهران،مبينا حيدري به سايت فدراسيون كاراته گفت: 8 ماه زيرنظر سمانه خوشقدم، سرمربي تيم ملي تمرين كرديم و هر قدر جلوتر رفتيم سطح آمادگي مان بيشتر شد و در حال حاضر هم به حداكثر آمادگي رسيده ايم.
وي افزود: خداراشكر شرايط خوبي را پشت سر گذاشتيم و امكانات خوبي هم در مدت اردوها براي مان فراهم بود.

حيدري در مورد حريفانش در المپيك گفت: همه حريفان من در المپيك خوب هستند و رزومه دارند اما من هم شناخت كافي از آنها دارم و اميدوارم بهترين نتيجه را در المپيك 2018 آرژانتين كسب كنم.

و ي ادامه داد: با حريفان انگليسي، ژاپني، روسي، فرانسوي، مجارستاني و صربستاني مبارزه كرده ام و با نحوه مبارزات آنها آشنايي دارم ضمن اينكه بازيهاي حريفانم را آناليز كرده و با آمادگي روحي و رواني خوبي كه دارم آماده رويارويي با آنها هستم.

نماینده کاراته پایتخت ضمن تشكر از مسئولين فدراسيون، سرمربي تيم ملي و خانواده خود، گفت: از تمامي علاقه مندان رشته كاراته مي خواهم براي موفقيت ورزشكاران اين رشته در المپيك 2018 دعا كنند.

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :253
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :962
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1138700

جستجو در سایت