پیام تبریک توکلی کجانی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

((( قو علی خدمتک جوارحی )))

امروزه ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی در زندگی روزمره مردم دارد، به گونه ایکه توسعه آن ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

alt

چنانجه انسان و زندگی سالم را هدف اصلی توسعه پایدار بدانیم در این صورت،ورزش را نیز باید محور و زیربنای سالم سازی جامعه و پایدارترین ابزار برای مقابله با بروز انواع انحرافات و آسیب های اخلاقی و اجتماعی قلمداد کرد.          

نام گذاری هفته تربیت بدنی ، مجالی برای اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است.بی شک ورزش شهرستان ملارد، با توجه به ظرفیت ها و سرمایه انسانی جوان، مستعد و بالنده، از زمینه های بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیشتر برخوردار است.با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم، می توان شاهد حضور پر رنگ تر و درخشش بیشتر ورزشکاران غیور این شهرستان در عرصه رقابت های ملی و بین المللی گردید.

اینجانب ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان ورزشکار که قهرمانان واقعی کشورمان هستند برخود لازم می دانم،فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به کلیه دست اندرکاران امر تربیت بدنی و ورزش، مربیان ،ورزشکاران ،داوران ،پیشکسوتان،قهرمانان و حامیان ورزشی شهرستان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جامعه ورزش کشور را مسئلت می نمایم.

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :199
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :15
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1115785

جستجو در سایت