دیدار مسئولین ورزشی شهرستان با امام جمعه محترم به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

جامعه ورزشی شهرستان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حسینی نوری امام جمعه محترم و معزز ملارد دیدار و گفتگو کردند.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،سه شنبه 1/8/97 همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان با حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حسینی نوری امام جمعه محترم دیدار و گفتگو کردند.

حجت رسولی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد،در ابتدای این دیدار ضمن تقدیر از امام جمعه محترم با ارائه گزارش عملکرد اداره ورزش و جوانان در شش ماهه اول سال به بیان استراتژی ورزش و جوانان در جهت گشترش و توسعه فرهنگ و ورزش همگانی که نیاز اصلی ورزش به این مقوله می باشد پرداختند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملارد در بخش دیگر از صحبت های خود به بیان برنامه های آتی اداره ورزش و جوانان در دو حوزه فرهنگی و همگانی پرداختند و اشاره داشتند با توجه به نبود اعتبارات و کمبود امکانات از هیات های ورزشی که خالصانه و بدون چشمداشتی به فعالیت پی پردازند تقدیر و تشکر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حسینی نوری امام جمعه معزز شهرستان در بخشی دیگر از صحبت های خود تبلیغ و اطلاع رسانی را در گرایش جوانان به ورزش بسیار موثر دانست و اظهار داشت:باید در مدارس،مساجد و مکان های عمومی تبلیغات گسترده ای برای جذب جوانان و نوجوانان به ورزش صورت پذیرد.

ایشان در بخشی دیگر از صحبت های خود به نقش فرهنگ و ورزش اشاره داشتند و افزودند:جوانان ما باید روح فرهنگ پهلوانی و روح اقتدار را از سید الشهداء یاد بگیرند و در خود عجین کنند وقتی ورزشکاران ما در صحنه های بین المللی با ذکر ائمه اطهار در صحنه ها حضور می یابند و سجده شکر می گذارند بسیار شادمان و خوشحال می شویم.

alt

alt


آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :196
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :15
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1115782

جستجو در سایت