دیدار و تجلیل مسئولین شهرستان ملارد از مدال آور یازیهای المپیک 2018 آرژانتین

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

مراسم تجلیل از مبینا حیدری دارنده مدال برنز بازیهای المپیک جوانان آرژانتین با حضور مسئولین ارشد شهرستان در منزل ایشان برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان؛ظهر روز چهارشنبه 2 آبان ماه؛آئین تجلیل از مبینا حیدری قهرمان کاراته و مدال آور(برنز) بازیهای المپیک جوانان در کشور آرژانتین با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حسینی نوری امام جمعه محترم،مهندس توکلی کجانی سرپرست فرمانداری،مهندس سلگی شهردار،محبوب اکبری رئیس شورای اسلامی شهر ملارد،رضایی فر رئیس اداره آموزش و پرورش،رسولی رئیس اداره ورزش و جوانان و پرسنل و دیگر مسئولین در منزل قهرمان برگزار شد.

alt

در این دیدار صمیمی هر کدام از مسئولان در سخنانی،حمایت خود از همه ورزشکاران شهرستان من جمله این ورزشکار ملاردی را اعلام نمودند.گفتنی است مبینا حیدری با کسب دو پیروزی قاطع برابر نمایندگان کشورهای انگلیس و فرانسه در بخش دختران به دیدار نهایی این رقابتها راه یافت و پس از مصاف با حریف ژاپنی خود به مدال برنز این مسابقات دست یافت. مبینا حیدری در این نشست ضمن تشکر از حضور مسئولان، گزارشی از روند برگزاری مسابقات و برنامه‌های آتی خود ارائه داد.

alt

alt

alt

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :674
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :828
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1215061

جستجو در سایت