ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد به ریاست دکتر توکلی کجانی فرماندار شهرستان و با حضور اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد،روز دوشنبه 28 آبان ماه 97،جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد به ریاست توکلی کجانی فرماندار و با حضور وره چهر مشاور استاندار در امور جوانان،جمعی از روسای ادارات و نمایندگان جوانان در تشکل های مردمی برگزار و در خصوص استفاده از ظرفیت های شهرستان برای حضور فعال جوانان در تصمیم گیری های شهرستان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

توکلی کجانی فرماندار شهرستان در این جلسه در سخنانی ضمن تبریک ایام ماه ربیع، هفته وحدت و بسیج گفت: دولت تدبیر و امید از ابتدای به روی کار آمدن خود یکی از مهمترین مسیرهای مدیریتی خود را بر جوانگرایی و استفاده از ظرفیت بانوان مبتنی ساخته که چندین انتصاب در مدیریت کلان در دولت دوازدهم مصداق بارزی بر توجه جدی دولت به حوزه جوانان است.

وی افزود: امروزه با تاکید مقام معظم رهبری و رویکرد دولت تدبیر و امید شاهد حضور جوانان به عنوان مدیران ارشد در سطح استان‌ و شهرستان هستیم.

توکلی کجانی با تاکید بر جلوگیری از موازی کاری در امور جوانان اظهارداشت: باید به گونه ای کارشود که فعالیت های این کارگروه ها کاربردی و موجب ارتقای کمی و کیفی کارها شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان گفت: تلاش کنید که از ظرفیت جوانان در حوزه های تخصصی مربوط به خودشان در قالب مشاوره، اعضای افتخاری در کارگروه ها استفاده شود.

توکلی کجانی،به اهمیت سازمان های مردم نهاد و لزوم افزایش آن در سطح شهرستان اشاره کرد و افزود: دستگاه های اجرایی در قالب سمن ها به طور جدی به استفاده از ظرفیت جوانان در شهرستان اقدام نمایند.

درادامه این جلسه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات در دست اجراء ادارات صنعت، معدن و تجارت، تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ارائه شد.

alt

alt

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :699
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :828
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1215086

جستجو در سایت