سومین جلسه شورای ورزش شهرستان ملارد برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

سومین جلسه شورای ورزش شهرستان ملارد به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور حداکثری اعضای این شورا با هدف بررسی مشکلات ورزش شهرستان در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان؛روز دوشنبه 19 آذر ماه 97؛سومین جلسه شورای ورزش شهرستان ملارد به ریاست دکتر توکلی کجانی فرماندار شهرستان،دبیری حجت رسولی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد و با حضور حداکثری اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

دکتر توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد اظهار داشت:شهرستان ملارد از ظرفیت و توانمندی های زیادی در عرصه ورزش برخوردار است.وی با اشاره به اینکه ورزش کار گروهی و تیمی می باشد اظهار داشت:که همه مسئولین شهرستان و مردم شهر باید با یکدیگر همکاری همه جانبه داشته باشیم و برای توسعه و گسترش ورزش شهرستان با برنامه و چشم اندازی منظم هم در بخش آقایان و هم بانوان همچنین در ورزش روستائیان به جلو پیش برویم.

وی در ادامه خواستار تدوین یک برنامه جامع برای ورزش شهرستان به عنوان استراتژی در جهت پیشبرد اهداف متعالی ورزشی و همچنین پرورش استعدادها و قهرمانان ورزشی شد.

وی با بیان اینکه ورزش زیربنای کاهش آسیب های اجتماعی است تصریح کرد: کار اصولی در توسعه و تقویت ورزش در سطوح و بخش های مختلف کلید کاهش آسیب های اجتماعی خواهد بود.

alt

حجت رسولی رئیس اداره ورزش و جوانان در این جلسه با اشاره به اهمیت ورزش برلزوم همکاری تمامی ارگان ها وادارات با اداره ورزش و جوانان شهرستان تاکید کرد.

وی در ادامه به کسب مدال های رنگارنگ توسط جوانان و نوجوان ورزشکار شهرستان در مسابقات بین المللی و جهانی نیز اشاره کرد و گفت:برای توسعه و پیشرفت ورزش باید زیر ساخت های ورزشی در شهرستان فراهم باشد.

رسولی با اشاره به وجود استعدادهای فراوان ورزشی در شهرستان،خاطرنشان کرد:ورزشکاران شهرستان ملارد با امکانات موجود توانسته اند در رشته های مختلف ورزشی به موفقیت های زیادی دست یابند.

بررسی وضعیت زیرساخت‌های ورزشی شهرستان و برنامه ریزی در خصوص ورزش کارکنان ادارات از جمله دستور کارهای این جلسه بود و افراد حاضر پس از بررسی روند اجرایی شدن مصوبات جلسات و تبادل نظر به ارائه راهکار در این موارد پرداختند.

alt

alt

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :921
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :1075
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1163275

جستجو در سایت