برگزاری هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد با حضور دکتر توکلی کجانی فرماندار،رییس اداره ورزش و جوانان و اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد،هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد روز شنبه 1 دی ماه 97،با حضور دکتر توکلی کجانی فرماندار،رییس اداره ورزش و جوانان و اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع تبیین و برنامه ریزی جهت بررگزاری طرح شمیم خانواده در راستای نشاط اجتماعی با بهره گیری از ظرفیت سمن های جوان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار و رییس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد از تشکیل صددرصدی خانه جوان شهرستان و تحقق مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان خبر داد و خواستار پررنگ تر شدن جوانان در فعالیت های اداره ورزش و جوانان شد و اظهار کرد:همه برنامه های اداره ورزش فقط در ورزش و مسابقات خلاصه نشود و امورات جوانان با حساسیت بیشتر پیگیری تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

alt

طی این جلسه پیرامون نقش آفرینی ادارات و نهادها در حمایت از تولید و اشتغال،اهمیت اطلاعات و یافته های نوظهور،مفهوم دانش و اهمیت آن در کسب و کار،اصول اقتصاد مشارکتی و بازارهای بالقوه برای کسب و کار در ایران موارد موارد مهمی مطرح شد که مورد توجه حاضرین قرار گرفت.

در پایان اعضای ستاد به طرح برنامه های پیشنهادی ادارات خود برای جوانان اشاره نمودند که توضیحات لازم توسط فرماندار ارائه شد.

alt

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :956
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :1075
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1163310

جستجو در سایت