در جلسه هم اندیشی هیات های ورزشی؛برنامه های ایام الله مبارک دهه فجر شهرستان ملارد بررسی شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

جلسه هم اندیشی روسای هیات های ورزشی شهرستان به ریاست حجت رسولی رئیس اداره ورزش و جوانان و با حضور روسای هیات های ورزشی شهرستان در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،این جلسه در حضور حجت رسولی رئیس اداره ورزش و جوانان،با حضور اسلامی معاونت اداره،آقاولی سرپرست اداره ورزش و جوانان بخش صفادشت و روسای هیات های ورزشی شهرستان،روز پنجشنبه 13 دی ماه در محل اداره ورزش و جوانان جهت بررسی برنامه های پیشنهادی هیات های ورزشی در دهه فجر انقلاب اسلامی تشکیل شد.

alt

در این نشست برنامه های اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد جهت هر چه باشکوه تر برگزار شدن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رسولی رئیس اداره ورزش و جوانان در این جلسه اظهار کرد: برنامه های دهه مبارک فجر این اداره با هدف تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و جهت بزرگداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی توسط جامعه بزرگ ورزش و جوانان انجام می شود.

وی افزود:همه ی ما وظیفه داریم تا اقدامات لازم را برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم این ایام به نحو احسن انجام دهیم.

رسولی تصریح کرد:برگزاری مسابقات ورزشی آقایان و بانوان،دیدار با خانواده معظم شهدا، زیارت قبور شهدا و حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن از برنامه های فرهنگی اداره ورزش وجوانان شهرستان ملارد در این ایام است.

در این جلسه حاضرین پیرامون برنامه های هیات ها در ایام الله دهه مبارک دهه فجر بحث و تبادل نظر کردند.

alt

alt

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :892
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :1075
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1163246

جستجو در سایت