هشتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

هشتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد به ریاست دکتر توکلی کجانی فرماندار و با حضور جمعی از روسای دستگاه های اجرایی و نهادهای دولتی و نمایندگان امور جوانان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان؛هشتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد روز شنبه 6 بهمن ماه 97،به ریاست دکتر توکلی کجانی فرماندار شهرستان با حضور جمعی از روسای دستگاه های اجرایی و نهادهای دولتی و نمایندگان امور جوانان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار ملارد در این جلسه با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:همه ما باید تلاش کنیم که با اجرای برنامه های صحیح،نسل قدیم و نسل جوان امروز را به یکدیگر پیوند بزنیم.

حسین توکلی کجانی افزود:با استفاده از ظرفیت جوانان و سمن های مردم نهاد و بهره گیری از طرح ها و ایده های نوین میتوانیم انگیزه و امید را به جامعه و نسل جوان تزریق کنیم.

وی اظهار داشت:ظرفیت جوان یک ظرفیت و پتانسیل بالایی است که باید از این پتانسیل در بهبود وضعیت شهرستان بهره های لازم را برد.

در ادامه جلسه موضوعاتی چون رفع موانع و مشکلات ازدواج جوانان،راهکارهای تقویت بنیه فرهنگی ازدواج،الزامی کردن آموزشهای ازدواج آسان جوانان برای جلوگیری از طلاق و همچنین بررسی اجرای مصوبات جلسه قبل برگزار شد که با اظهار نظر اعضاء این جلسه به جمع بندی رسید و مصوباتی را ارائه داد.

alt

alt

alt