حضور پر رنگ ورزشکاران و مسئولان ورزشی ملارد در راهپیمایی 22 بهمن

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

امروز ورزشکاران و مسئولان ورزشی شهرستان ملارد با حضور پر رنگ در راهپیمایی 22 بهمن ماه؛چهلمین سال پیروزی انقلاب را گرامی داشتند و حماسه آفرین شدند.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان ملارد؛همزمان با راهپیمایی و جشن پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی جامعه ورزش این شهرستان همگام با مسئولان و آحاد مردم فریاد مرگ بر امریکا و اسرائیل سر داده و انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی اعلام کردند.

جامعه ورزش شهرستان ملارد،روسای هیئت های ورزشی،مربیان،مدیران باشگاههای ورزشی و ورزشکاران در قالب های انفرادی و جمعی در راهپیمایی پر شور چهلمین سال پیروزی انقلاب حضور یافتند و ضمن تجدید میثاق با آرمان های نظام و انقلاب علاقمندی خود را برای تداوم حرکت در مسیر مبارزه با استکبار به نمایش گذاشتند.

امروز همه آمدند،ورزشکاران غیور که در میدان های ورزشی افتخارآفرین هستند،امروز نیز در صحنه‌ای دیگر حضور یافتند تا با همراهی مردم پرچم ۳ رنگ و پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را بر آسمان مقدس میهن اسلامی به اهتزاز درآورده و حماسه‌ای دیگر را خلق کردند.

alt

در مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن و گرامیداشت چهلمین فجر انقلاب اسلامی ایران ،حجت رسولی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد، سید امید نخله سرپرست امور مالی و اداری و پرسنل اداره ورزش و جوانان،احسان شمس رئیس هیأت کاراته،رزاق جعفری رئیس هیات انجمن های ورزشی،جعفری رئیس هیات سوارکاری، عشایرپور رئیس هیات پرورش اندام و بدنسازی، ترکاشوند رئیس هیات دوومیدانی، موسوی رئیس هیات هندبال، پاشایی رئیس هیات ژیمناستیک، احمدی رئیس هیات ورزشهای همگانی،غفاری جاهد رئیس هیات ورزشهای رزمی،حسینی مسئول هیات ورزشهای کارگری،لطفی مدیر باشگاه فوتبال منتظران و هیات کوهنوردی و بانوان ورزشکار همراه با سایر ورزشکاران همانند گذشته حضور پررنگ و ویژه داشتند.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :678
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :520
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1365601

جستجو در سایت