چهارمین جلسه شورای ورزش شهرستان ملارد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

چهارمین جلسه شورای ورزش شهرستان ملارد به ریاست دکتر توکلی کجانی فرماندار شهرستان با حضور اعضای شوراء در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

alt

به گرارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،چهارمین جلسه شورای ورزش شهرستان ملارد روز دوشنبه 13 اسفند ماه 97 به ریاست دکتر توکلی کجانی فرماندار شهرستان با حضور اعضای شوراء، با هدف پیگیری مصوبات جلسه قبل و گزارش برنامه های انجام شده در سالجاری به ریاست توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه رئیس اداره ورزش شهرستان ملارد در ارائه گزارش برنامه های اداره مطبوع خود با اشاره به ساماندهی بیش از ۱۴هزار ورزشکار تا پایان بهمن ماه سالجاری در این شهرستان گفت:آمار مدال آوران ما در مسابقات بین المللی، کشوری و استانی از ابتدای سالجاری تا کنون به ۲۳۰ مدال رسیده است.

alt

توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد و رئیس جلسه مذکور ضمن قدردانی از تلاشهای اعضای این شورا در سالجاری افزود:با توجه به کسب رتبه سوم این شورا در استان،این مهم نشان از اهتمام و جدیت مسئولان در پیگیری امورات ورزشکاران و جوانان دارد.

فرماندار ملارد با بیان اینکه ورزش شهرستان نباید دچار روزمرگی شود افزود:سیاست گذاری در حوزه ورزش شهرستان می بایست با در نظر گرفتن نیاز و چالش ها و امکانات موجود طراحی و مصوب شود.

وی بر لزوم تجلیل از ورزشکاران موفق تأکید کرد و اظهار داشت: تجلیل و قدردانی از ورزشکاران و مدال آوران موفق رشته های ورزشی امری ضروری است که در ایجاد روحیه و انگیزه بیشتر در بین آنها و سایر ورزشکاران تأثیر گذار است.

فرماندار ملارد به وضعیت فضای ورزشی در سطح شهرستان اشاره داشت و افزود یکی از اولویت های ورزشی شهرستان ملارد ایجاد زیرساخت های ورزشی تخصصی همچون خانه های کشتی،کاراته، تکواندو و ژیمناستیک است، می بایست در سال ۹۸ سالن های چند منظوره به سالن های تخصصی تبدیل شود.

alt

توکلی کجانی بر ضرورت تعامل بیشتر هیات های ورزشی با اداره ورزش و جوانان تأکید کرد و اظهار داشت:تلاش خواهیم کرد با همکاری و تعامل و عزم همگانی مشکلات ورزش شهرستان را به حداقل برسانیم و ورزش این شهرستان جایگاه واقعی خود را در سطح استان و کشور به دست آورد. تقویت ورزش های روستایی، نظارت بر اماکن ورزشی و خصوصی، تدوین برنامه جامع برای سال ۹۸ در امر توسعه زیرساخت‌های ورزشی بخشی از خواسته‌های توکلی کجانی در این جلسه بود

در ادامه این جلسه جمعی از ورزشکاران و روسای هیئت های ورزشی این شهرستان به بیان مشکلات و دغدغه های خود پیرامون رشته های ورزشی خود پرداختند و از مدال آوران ورزشکار این شهرستان با اهداء لوح تجلیل بعمل آمد.

امید احمدی صفا قهرمان و ملی پوش شایسته بوکس و مدال آور مسابقات بین المللی بوکس جام مکران،مهدی آقاولی داور بین المللی کشتی و داور مسابقات کشتی گزینشی المپیک ژاپن در کشور مجارستان و مهندس مهدوی فر از پیشتازان عرصه ورزشی از افرادی بودند که در این مراسم مورد تجلیل قرار گرفتند.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :754
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :520
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1365677

جستجو در سایت