چوخه کاران ملاردی فاتح مسابقات چوخه کشور شدند

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

مسابقات قهرمانی کشتی با چوخه کشور با قهرمانی مقتدرانه تیم ملارد به پایان رسید.

alt

به گزارش روابط عمومی ادارزه ورزش و جوانان،مسابقات قهرمانی کشتی با چوخه کشور روز جمعه 17 اسفند ماه 97،به همت هیات ورزشهای روستایی و بازیهای بومی محلی سنتی شهرستان و با همکاری اداره ورزش و جوانان، با حضور دکتر توکلی کجانی فرماندار،حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حسینی امام جمعه، مهندس محمودی نماینده مردم شریف شهرستانهای ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی،گل محمدی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران ،داورزنی رئیس هیات ورزشهای روستایی و بازیهای بومی محلی استان تهران،رسولی رئیس و پرسنل اداره ورزش و جوانان،خادم رئیس هیات ورزشهای روستایی و اعضاء و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی این منطقه در مجموعه ورزشی شهید ثمری برگزار شد.

توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در آئین افتتاحیه این مسابقات در سخنانی با تبریک ماه رجب و میلاد امام محمد باقر (ع)هدف از برگزاری مسابقات چوخه در شهرستان ملارد را ایجاد روحیه نشاط در میان جوانان و فعال کردن رشته های ورزشی سنتی در این شهرستان عنوان کرد. وی افزود: ورزش‌ تاثیر بسیار زیادی در سلامتی و شادابی جامعه دارد باید برنامه‌ها و فعالیت‌های بیشتری در این زمینه بخصوص ورزش کشتی با چوخه صورت پذیرد. فرماندار ملارد اظهارداشت: از نظر ما عقبه این رشته ورزشی با مولفه هایی همچون پهلوانی، فرهنگ و آیین بومی و محلی و منش و روش جوانمردی گره خورده است و هر آنچه برای حفظ این مولفه های خطیر تلاش شود، به همان میزان پایه های اخلاق مداری به عنوان یکی از ابعاد برجسته ورزش پهلوانی تقویت خواهد شد. نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد تصریح کرد:دولت دکتر روحانی نگاه ویژه ای به ورزش جوانان دارد و اقدامات بسیار ارزشمندی را در حمایت از ورزشکاران انجام داده است.

در ادامه این مسابقات که با شرکت 123 ورزشکار از سراسر کشور در غالب 25 تیم در 5 وزن برگزار شد، تیم کشتی با چوخه شهرستان ملارد به سرپرستی قاسم نظری قهرمان این دوره از مسابقات شد.

شهدای گرماب فاروج به سرپرستی قربان ولیخانی عنوان دوم و تیم شیروان به سرپرستی حسن محمدی حسن عنوان سوم را به خود اختصاص دادند.

در پایان این رقابت ها تیم های برتر با حضور توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد، عزیزی نماینده مردم شریف شیروان و جمعی از مسئولان این شهرستان با اهداء کاپ و لوح تقدیر مورد تجلیل قرار گرفتند.

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :597
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :520
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1365520

جستجو در سایت