برگزاری نخستین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

نخستین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد به ریاست توکلی کجانی فرماندار شهرستان و با حضور دیگر اعضای این ستاد با موضوع بزرگداشت هفته جوان و جمع بندی برنامه های سالجاری برگزارشد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد،نخستین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد روز سه شنبه 20 فروردین ماه 98،به ریاست توکلی کجانی فرماندار این شهرستان و با حضور دیگر اعضای این ستاد با موضوع بزرگداشت هفته جوان و جمع بندی برنامه های سالجاری در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه اعضای ستاد برنامه های پیشنهادی خود را برای هرچه بهتر برگزار شدن هفته جوان ارائه نمودند. تجلیل از جوانان موفق شهرستان در حوزه های فرهنگی، قرآنی، ورزشی، هنری و...، برگزاری تریبون آزاد در دانشگاه ها،اجرای میز خدمت با حضور همه مسئولان در پارک مشاهیر ملارد، برگزاری مسابقات ورزشی در بین جوانان، مشاور پزشکی و غربالگری با هدف توسعه و ارتقاء فرهنگ سلامت اجتماعی با تاکید بر افزایش سلامت جسمی جوانان، برنامه پرسش و پاسخ جوانان با مسئولان شهرستان بخشی از این برنامه ها بود که در جلسه فوق العاده این ستاد بررسی ونهایی خواهد شد.

alt

توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در جمع بندی مباحث ارائه شده با تبریک اعیاد شعبانیه بویژه میلاد با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار و محکوم نمودن اقدام خصمانه دولت آمریکا مبنی بر قراردادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی، بر لزوم اقدامات فرهنگی همه ادارات و نهادهای عضو ستاد در خصوص القاء روحیه خود باوری و امید به آینده در بین جوانان تاکید کرد.توکلی کجانی خاطر نشان کرد:حضور مسئولان در جلسات، باید همراه با مطالعه، بررسی و خوشفکری باشد تا بر اساس سیاست های کلان، پیشنهادهای قابل اجراء در شهرستان را ارائه دهند و زمینه استفاده بهینه از جوانان شهرستان و شکوفایی استعدادهای این قشر فراهم گردد. وی با تاکید بر استفاده از اساتید کار آزموده در برگزاری کارگاه های آموزشی در طی سالجاری در محله های آسیب پذیر افزود: آموزش جوانان در حوزه کار آفرینی با هدف تقویت اشتغال نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد. نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد با تاکید بر تنوع آفرینی در اجرای برنامه های هفته جوان اظهارداشت:در برنامه ریزی برای اوقات فراغت جوان به جای کمیت، کیفیت برنامه ها مد نظر بوده و برنامه ها نیز در مناطق کم برخوردار و اسیب پذیر اجرا شود و ضروری است برنامه های امسال متنوع و متفاوت بوده و با یک ایده جدید اجرا شود. فرماندار ملارد با تاکید بر لزوم توجه به تغییر نگرش در اجرای برنامه ها گفت:ما باید نگاه و نگرشمان را نسبت به سال های پیشین متفاوت کرده و با انتقاد پذیری، عملکردمان را بهبود ببخشیم و تحقق این اهداف، همکاری همه دستگاه هارا می طلبد.

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :140
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :422
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1384263

جستجو در سایت