سومین‌ جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد به ریاست توکلی کجانی فرماندار محترم با حضور اعضای ستاد با محوریت کنترل و کاهش آسیب های فضای مجازی برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان؛سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد روز یکشنبه مورخ 16 تیر ماه،به ریاست توکلی کجانی فرماندار محترم با حضور اعضای ستاد با محوریت پیگیری مصوبات جلسه پیشین،ارائه برنامه های کنترل و کاهش آسیب های فضای مجازی و اوقات فراغت جوانان هم اکنون در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه طاهری ریاست اداره ورزش و جوانان ضمن عرض تبریک دهه کرامت در خصوص برنامه های اجرایی اداره ورزش و جوانان در زمان تصدی و مصوبات جلسه توضیحاتی را ارائه و کنترل و کاهش آسیب های فضای مجازی را بعنوان دستور جلسه عنوان نمود.

توکلی کجانی فرماندارم ملارد در این جلسه اظهار داشت:پیشگیری،کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی نیازمند انجام‌ کار علمی و کارشناسی شده و مستلزم ورود جدی و همکاری و تعامل ادارات سطح شهرستان است تا با انجام پژوهش های علمی بتوان تصمیمات منطقی و اثرگذاری را در این حوزه اتخاذ کرد.

alt

در این‌جلسه،برنامه ریزی جهت احداث خانه جوان،ارائه گزارش ادارات در خصوص برنامه های اشتغال جوانان،پیگیری برنامه های کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی و همچنین یکپارچه سازی برنامه ها،کارگاه‌ها و همایش های ادارات مطرح و پیگیری شد.‌

alt 

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :106
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :433
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1253430

جستجو در سایت