اولین نشست هم اندیشی و برنامه ریزی مسؤلان هیئت های ورزشی ملارد با حضور سرپرست جدید اداره ورزش وجوانان

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

اولین نشست هم اندیشی و برنامه ریزی مسؤلان هیئت های ورزشی ملارد با حضور سرپرست جدید اداره ورزش وجوانان در آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان؛ اولین نشست هم اندیشی و برنامه ریزی مسؤلان هیئت های ورزشی ملارد روز یکشنبه 16 تیر ماه 98،به ریاست روح الله طاهری سرپرست اداره ورزش و جوانان با حضور روسا،نواب رئیسا و دبیران هیات های ورزشی در آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد برگزار شد.

alt

در حاشیه برگزاری این نشست صمیمی دکتر طاهری از روسا،نواب رییسان و دبیران هیئت های ورزشی خواست تا تلاش و فعالیت خود را در حوزه های مختلف ورزشی بدون ورود به مسایل سیاسی در عرصه ورزش مضاعف کنند تا با تعامل و همکاری بیشتر با مسئولانی چون فرماندار،امام جمعه ،نماینده و اعضای شورای اسلامی و تمامی ارگانها در پیشبرد بهتر ورزش شهرستان قدم برداریم.

طاهری سرپرست اداره ورزش وجوانان ملارد در جمع مسولان هیاتهای ورزشی توضیحاتی را به شرح ذیل مطرح کرد:

alt

همایش تجلیل از قهرمانان شایسته شهرستان برگزار میشود

خدمت صادقانه سرلوحه زندگی شخصی و اداری بنده است.
از تمام دست اندرکاران ورزش و خصوصا هیاتهایی که طی سال بدون کمترین چشم داشتی مسابقات و برنامه های ورزشی برگزار می کنند تقدیر و تشکر دارم.

در انتقادات و بازگو کردن مشکلات خدا را در نظر بگیریم و با حفظ خیر و صلاح شهرستان و با ارائه راهکار جسارت نقد و انتقاد سازنده را داشته باشیم.برای رونق و توسعه ورزش پذیرای پیشنهادات و طرح ها و انتقادات هستیم .با وجود تمام مشکلات و کمبودهای اعتباری در حد توان در کنار هیاتهای ورزشی هستیم و با توجه به اینکه مسولیت هیاتها دلی بوده و منفعت مالی ندارد اصراری بر ماندن افراد غیر فعال نداریم و قطعا تحولاتی را در آینده نزدیک در این زمینه شاهد خواهیم بود.
باید دلسوزانه برای خدمات رسانی به جامعه ورزش خدمت کرد و نباید دل بسته به این جایگاه ها باشیم چرا که ماندنی و ماندگار نیستند.

درب اداره ورزش و جوانان بروی تمام عزیزان باز است و هر لحظه اماده پاسخگویی به مردم عزیز و یا دستگاههای نظارتی هستیم.

alt
در پایان جلسه در خصوص مشکلات و برنامه های پیش روی هر رشته ورزشی بحث و تبادل نظر شد و هیات های ورزشی مسائلی را مطرح نموده و تصمیمات مربوطه اتخاذ گردید.

alt

alt

alt


آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :139
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :422
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1384262

جستجو در سایت