تجلیل سرپرست اداره ورزش و جوانان از قهرمان مسابقات مستر المپیا پرورش اندام

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

مصطفی قهرمانلو قهرمان شایسته ملاردی طي مراسمی با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد مورد تجليل قرار گرفت.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان؛طی مراسمی توسط سرپرست اداره ورزش و جوانان ملارد با حضور عشایر پور رئیس هیات،مختاری دبیر هیات،نخله سرپرست امور مالی و اداری اداره از "مصطفی قهرمانلو" ورزشکار صاحب مقام و پرافتخار هیات پرورش اندام این شهرستان که در مسابقات مسترالمپیا پرورش اندام در کشور چین مقام سوم را کسب و صاحب مدال برنز این دوره از رقابتها شد تجلیل و قدردانی شد.

alt

در اين ديدار روح الله طاهری سکاندار ورزش ملارد با قدردانی از زحمات اين قهرمان ملاردی گفت:موفقيت تيم‌ها و قهرمانان ورزشی شهرستان در عرصه كشوری و بين المللي سبب افتخار همه ما در مجموعه شهرستان است و مسئولان شهرستان در حد توان و شرايط موجود تلاش خود را برای موفقيت ورزش شهرستان به كار می‌بندند.
همچنين سرپرست ورزش و جوانان شهرستان ضمن تجليل از قهرمانلو از موفقيت های بدست آمده اين قهرمان ورزشی ابراز خرسندی نمود.
طاهری ادامه داد:اداره ورزش و جوانان شهرستان حمايت و پشتيبانی مداوم از قهرمانان شهرستان در رشته های مختلف را جزو وظايف ذاتی خود می داند و در اين جهت از هيچ كوششی دريغ نمی كند.

alt
وی اظهار داشت:ورود به عرصه قهرمانی نيازمند تلاش و كوشش طاقت فرسا است اما حفظ جايگاه و دستاوردهای دوران قهرمانی كاری دشوارتر است.
طاهری افزود:قهرمان شدن در كنار توكل به خداوند با ارزش می شود و قهرمانان بايد در كنار قهرمانی،اخلاق را نيز سر لوحه كار خود قرار دهند.
در پایان مراسم با حضور رئیس و اعضای هیات از قهرمانلو با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تجلیل شد.

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :136
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :422
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1384259

جستجو در سایت