به ریاست فرماندار ؛ پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست دکتر توکلی کجانی فرماندار و با حضور اعضای ستاد با موضوع احداث خانه جوان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان روز شنبه 19 مرداد ماه 98،به ریاست دکتر توکلی کجانی فرماندار و با حضور اعضای ستاد با محوریت پیگیری مصوبات جلسات قبل،بررسی و نقد آسیب های فضای مجازی و پیگیری احداث خانه جوان شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

روح الله طاهری رئیس اداره ورزش و جوانان در ابتدای جلسه مصوبات جلسه قبل را مطرح کرد و افزود:در جلسه ای که در تاریخ 15 مرداد ماه در محل اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد با تخصیص بودجه برای خانه ورزش موافقت و با همکاری اعضای ستاد تا پایان سال خانه جوان در شهرستان ملارد راه اندازی خواهیم کرد.

در ادامه جلسه توکلی کجانی فرماندار ضمن عرض تبریک روز خبرنگار و فرا رسیدن عید سعید قربان اظهار داشت:جوانان نیروی عظیم هر جامعه هستند و در سطح شهرستان باید بخش عمده ای از فعالیت ادارات به سازمان های مردم نهاد که از جوانان تشکیل شده اند واگذار شود تا از انرژی و خوش فکری آنها استفاده شده و به نوعی اشتغال برای آنها ایجاد شود.

alt

فرماندار ملارد در پایان بر احداث خانه جوان برای انسجام کاری سازمان های مردم نهاد با همکاری شهرداری و نظارت مستمر و هفتگی بر باشگاههای ورزشی برای استفاده مطلوب جوانان در شهرستان تاکید داشتند.

بررسی و نقد آسیب های فضای مجازی توسط شبکه بهداشت و درمان،ارائه گزارش عملکرد اداره تبلیغات اسلامی در حوزه جوانان،برنامه ریزی جهت تجلیل از جوانان برگزیده شهرستان در حوزه های(علمی، پژوهشی،ورزشی، مخترعین و مبتکرین) و معرفی و برنامه ریزی برگزاری جلسات کمیته های زیر مجموعه ستاد ساماندهی امور جوانان موضوعاتی بود که در جلسه مذکور مطرح شد.

alt

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :119
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :451
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1387055

جستجو در سایت