همزمان با هفته دولت؛ سومین دوره جشنواره ژیمناستیک در شهرستان ملارد برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت،سومین دوره جشنواره ژیمناستیک در رده سنی نونهالان و نوجوانان به همت هیات ژیمناستیک ملارد با حضور مسئولین محترم در سالن ورزشی شهید ثمری برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،سومین دوره جشنواره ژیمناستیک روز جمعه 8 شهریور ماه،در رده سنی نونهالان و نوجوانان به همت هیات ژیمناستیک ملارد با حضور مهندس محمودی نماینده مجلس،طاهری رئیس اداره ورزش و جوانان،مردانه معاونت عمرانی فرمانداری،اکبری رئیس شورا،پاشایی رئیس و اعضای هیات ژیمناستیک ملارد و میهمانانی چون اکبری ژیمناست کار و شرکت کننده برنامه عصر جدید در سالن ورزشی شهید ثمری برگزار شد.

در ابتدای مراسم ژیمناست ها حرکات دسته جمعی و سپس انفرادی را در حضور مسئولین اجرا نمودند.

مهندس محمودی در این جشنواره اظهار داشت:ژیمناستیک ورزش پایه و اساس توسعه سایر رشته‌ها محسوب می‌شود و غفلت در این حوزه می‌تواند آسیب‌های متعددی را در ورزش ملی،منطقه‌ای و استانی به همراه داشته باشد.

نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:ورزش ژیمناستیک باید به صورت یک فرهنگ در میان مردم شناخته شود تا اولیای هنرآموزان به ارزش این رشته ورزشی پی ببرند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملارد در این مراسم با اشاره به اهمیت موضوع ورزش در جامعه اظهار داشت:ایجاد شادابی،طراوت و روابط اجتماعی از مسائلی است که باید به آن توجه شود.

روح الله طاهری افزود:ایجاد روحیه نشاط از سنین خردسالی در جامعه از اقدامات بسیار مؤثر در نهادینه شدن ورزش و روحیه شادابی در سنین شکل‌گیری شخصیت و تربیت می‌باشد.

گفتنی است در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایا از ژیمناستیک کاران تجلیل به عمل آمد.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :759
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :520
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1365682

جستجو در سایت