ششمین‌ جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد به ریاست توکلی کجانی فرماندار با حضور اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد با محوریت پیگیری مصوبات جلسه قبل و ارائه راهکار اشتغال زائی برای جوانان در حوزه کشاورزی و صنعت برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
طاهری رئیس اداره ورزش و جوانان در ابتدای جلسه در خصوص مصوبات پیگیری شده توسط اداره ورزش توضیحاتی را ارائه و بررسی راهکارهای اشتغال زایی جوانان را در دستور کار جلسه قرارداد.
توکلی کجانی فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد با عرض تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و قبولی عزاداری ها گفت: فرهنگ عاشورا،فرهنگ جوانمردی و انسانیت است و ماباید این فرهنگ را سرلوحه کار خود قراردهیم و با پیروی از راه امام حسین (ع) به مردم این شهرستان خدمت کنیم.
فرماندار ملارد با بیان اینکه مدیران این شهرستان باید از روزمرگی پرهیز کنند افزود:اگر در حوزه جوانان برنامه جامع نداشته باشیم یقین بدانید چند سال دیگر با مشکل روبرو خواهیم شد.نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد در ادامه در سخنانی با اشاره به پیش رو بودن هفته دفاع مقدس،اجرای برنامه های متنوع با موضوع ایثارگری و رشادت های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس در بین دانش آموزان و جوانان را خواستار شد.نظارت بیشتر بر اماکن ورزشی و اطلاع رسانی منسجم و به موقع طرحهای اشتغالزائی ابلاغی از سوی دولت در سطح شهرستان ازدیگر مواردی بود که توکلی کجانی بر آنها اشاره داشت.
در پایان جلسه اداره کار،رفاه اجتماعی عملکرد خود را در حوزه اشتغال جوانان ارائه و در خصوص بررسی راهکارهای اشتغال زایی جوانان در حوزه کشاورزی و صنعت توسط مسئولین ادارات توضیحاتی ارائه شد.
alt


آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :675
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :520
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1365598

جستجو در سایت