دومین نشست هم اندیشی مسؤلان هیئت های ورزشی ملارد برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

دومین نشست هم اندیشی مسؤلان هیئت های ورزشی ملارد با محوریت برنامه ریزی هفته دفاع مقدس و هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،در این جلسه که روز پنجشنبه مورخ 28 شهریور ماه،به ریاست طاهری و با حضور تمامی مسئولان و اعضاء هیئت های ورزشی همراه بود مسائل و مشکلات هیات های ورزشی بررسی و در راستای بهبود شرایط تصمیماتی اتخاذ شد.

در حاشیه برگزاری این نشست دکتر طاهری از حمایت و همکاری مسئولین ارشد شهرستان در طی سه ماه تصدی گری ایشان تقدیر نمود و از روسا،نواب رئیسان و دبیران هیئت های ورزشی خواست تا تلاش و فعالیت خود را در حوزه های مختلف ورزشی بدون ورود به مسایل سیاسی در عرصه ورزش مضاعف کنند تا با حمایت همه جانبه فرماندار و امام جمعه محترم،نماینده مجلس،اعضای شورا و مسئولین ارگان ها و نهادهای دولتی و با تعامل و همکاری هیات ها و ارگانها و تغییر در هیات های غیر فعال بتوانیم در پیشبرد بهتر ورزش و توسعه زیرساخت های ورزشی در سطح شهرستان قدم برداریم.

alt


طاهری رئیس اداره ورزش وجوانان ملارد در جمع مسولان هیاتهای ورزشی:

همایش تجلیل از قهرمانان و مدال آوران،هیات های ورزشی برتر و مربیان با حمایت فرماندار،امام جمعه،نماینده ،اعضای شورا و مسئولین ارگانها و نهادهای دولتی برگزار میشود.
خدمت صادقانه سرلوحه زندگی شخصی و اداری بنده است.

تکمیل چارت هیات ها و ارائه گزارش سه ماهه به اداره ورزش و جوانان
توجه بیش از پیش به ورزش بانوان و برگزاری دوره های آموزشی ویژه بانوان و آقایان

همایش پیاده روی صبح و نشاط در ملارد برگزار خواهد شد.

از تمام دست اندرکاران ورزش و خصوصا هیاتهایی که طی سال بدون کمترین چشم داشتی مسابقات و برنامه های ورزشی برگزار می کنند تقدیر و تشکر دارم.

بخشنامه مسابقات و برنامه های اجرایی هیات ها قبل از اجرا بصورت کتبی به اداره ورزش و جوانان ارائه گردد.

alt

با وجود تمام مشکلات و کمبودهای اعتباری در حد توان در کنار هیاتهای ورزشی هستیم و با توجه به اینکه مسئولیت هیاتها دلی بوده و منفعت مالی ندارد اصراری بر ماندن افراد غیر فعال نداریم و قطعا تحولاتی را در ۶ هیات کم کار و هیات های غیر فعال خواهیم داشت.

در ادامه جلسه روسا و نواب رئیسان هیات های ورزشی مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند و عملکرد ۶ ماهه خود و برنامه های پیشنهادی و اجرایی هفته دفاع مقدس و هفته تربیت بدنی و ورزش را به ریاست اداره ورزش و جوانان ارائه دادند.

alt

alt


 

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :139
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :422
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1384262

جستجو در سایت