برگزاری دومین جلسه شورای ورزش شهرستان ملارد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

دومین جلسه شورای ورزش شهرستان ملارد به ریاست دکتر توکلی کجانی فرماندار شهرستان و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

alt

به گرارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد،دومین جلسه شورای ورزش شهرستان ملارد روز شنبه مورخ 30 شهریور ماه،با هدف پیگیری مصوبات جلسه قبل و ارائه برنامه های در نظر گرفته شده در هفته دفاع مقدس و هفته تربیت بدنی به ریاست توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد و با حضور اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

alt

در ابتدای جلسه طاهری رئیس اداره ورزش شهرستان ملارد در ارائه گزارش برنامه های اداره متبوع خود با اشاره به ساماندهی بیش از ۹ هزار ورزشکار سازمان یافته در این شهرستان گفت:آمار مدال آوران ما در مسابقات بین المللی، کشوری و استانی از ابتدای سالجاری تا کنون به ۳۲۳ مدال رسیده است.

ایشان از تشکیل پرونده برای ۶۰ باشگاه ورزشی در سه ماهه دوم سالجاری در سطح شهرستان خبرداد و گفت:تا پایان سالجاری همه باشگاه های ورزشی فعال در شهرستان ساماندهی می شوند.

در ادامه این جلسه جمعی از ورزشکاران،روسا و نواب رئیسان هیات های ورزشی این شهرستان به بیان مشکلات و دغدغه های خود پیرامون رشته های ورزشی خود پرداختند.

توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در جمع بندی موضوعات مطرح شده در سخنانی با گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و آغاز بازگشائی مدارس گفت: ۳۹ سال از جنگ تحمیلی می گذرد،کشور در این مدت با فراز و نشیب هایی روبرو بوده و امروز دشمن با فشار اقتصادی به دنبال جدائی ملت از نظام است.

وی افزود:برخی از کشورهای به ظاهر مسلمان منطقه،دشمنان ملت ایران را در این جنگ نابرابر همراهی می کنند،اما به لطف خدا و با هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و برنامه های اقتصادی دولت در چند ماه اخیر ثبات به باز برگردانده شده است و شاهد کاهش قیمت کالاها هستیم و با کمک مردم در این بخش هم دشمن را مایوس خواهیم کرد.

وی در ادامه ضمن قدردانی از تلاشهای اعضای این شورا،با بیان اینکه شاهد یک تحرک پویا در توسعه ورزش در شهرستان هستیم گفت:سیاست گذاری در حوزه ورزش شهرستان می بایست با در نظر گرفتن نیاز و چالش ها و امکانات موجود طراحی و مصوب شود.

فرماندار ملارد بر لزوم تجلیل از ورزشکاران موفق تأکید کرد و اظهار داشت:تجلیل و قدردانی از ورزشکاران و مدال آوران موفق رشته های ورزشی امری ضروری است که در ایجاد روحیه و انگیزه بیشتر در بین آنها و سایر ورزشکاران تأثیر گذار است.

توکلی کجانی بر ضرورت تعامل بیشتر هیات های ورزشی با اداره ورزش و جوانان تأکید کرد و گفت:تلاش خواهیم کرد با همکاری و تعامل و عزم همگانی مشکلات ورزش شهرستان را به حداقل برسانیم و ورزش این شهرستان جایگاه واقعی خود را در سطح استان و کشور به دست آورد.تقویت ورزش های روستایی،نظارت بر اماکن ورزشی و خصوصی، توسعه زیرساخت‌های ورزشی و تجهیز پارک های سطح شهرستان به وسایل ورزشی بخشی از خواسته‌های توکلی کجانی در این جلسه بود.

فرماندار ملارد در ادامه از روسای ادارات اختصاص یک روز در هفته برای ورزش صبحگاهی برای کارکنان اداره متبوعشان را خواستار شد.

در پایان از مهدی آقاولی داور بین المللی کشتی،بغلانی پور مربی قهرمان پرور کاراته و پردیس عبدالمحمدی دوومیدانی کار ملاردی توسط مسئولین تجلیل و قدردانی شد.

alt

alt

alt

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :95
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :451
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1387031

جستجو در سایت