همایش پیاده روی صبحگاهی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در ملارد برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

همایش پیاده روی خانوادگی همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین در ملارد برگزار شد.

alt

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان؛در این مراسم که صبح روز پنجشنبه مورخ ۴ مهر ماه ۹۸ به همت اداره ورزش و جوانان با همکاری هیات ورزشهای همگانی ، شهرداری،نیروی انتظامی و سپاه و شورای مشورتی جوانان برگزار شد؛طاهری رئیس اداره ورزش و جوانان به همراه پرسنل،شهردار، مسئولین نیروی انتظامی، مسئولین سپاه،هیات های های ورزشی و اقشار مختلف مردم مسیر میدان بسیج (ساعت مارلیک) تا پارک بانوان را پیاده روی کردند.
طاهری هدف از برگزاری همایش پیاده‌روی را بالابردن شور و نشاط و ترویج ورزش همگانی در بین خانواده ها دانست و افزود:مردم جامعه باید تحرک خود را بالا برده و به ورزش مخصوصاً ورزش‌های همگانی مانند پیاده‌روی، روی بیاورند چرا که ورزش‌های همگانی جزو ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین ورزش‌ها به‌شمار می‌آیند‌.

alt

طاهری در حاشیه برگزاری این مراسم در بین شرکت کنندگان در پیاده روی نوید خوشی داد و گفت:در صدد آن هستیم تا در راستای توسعه و ترویج ورزش همگانی همایش پیاده روی و ورزش صبحگاهی را هر دو هفته یک بار در سطح شهرستان برگزار نماییم.
در پایان همایش پس از سخنرانی ریاست اداره ورزش و جوانان و شهردار ملارد مراسم قرعه کشی توسط اعضای مجمع مشورتی جوانان انجام و جوایزی چون دو کمک هزینه سفر مشهد مقدس و لوازم ورزشی که توسط اداره ورزش تهیه شده بود ؛ به برندگان خوش شانس اهداء شد.
alt

alt

alt

alt

alt

alt


آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :129
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :451
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1387065

جستجو در سایت