موفقیت صادقی و اتفاق مهم برای کاراته برای نخستین بار در تاریخ کاتای انفرادی بانوان ، یک ایرانی فینالیست شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

برای نخستین بار در تاریخ کاتای بانوان ایران،یک ورزشکار جواز حضور در فینال یک رویداد مهم را بدست می آورد.


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،در جریان رقابت های نیمه نهایی کاراته نخستین دوره بازیهای جهانی ساحلی در قطر فاطمه صادقی نماینده کاتای ایران از شهرستان ملارد موفق شد با کسب 66/24 امتیاز جواز حضور در رقابت فینال را بدست آورد. او در نیمه نهایی در ماریا دیمتروا از جمهوری دومنیکن، جسیکا کوانگ از آمریکا و تریانا دی اونوفرو از ایتالیا را پشت سر گذاشت.

نماینده کاتای بانوان ایران روز یکشنبه مورخ 21 مهر ماه برای کسب مدال طلا به مصاف ساندرا سانچز از اسپانیا نفر اول رنکینگ جهان و دارنده عنوان قهرمانی جهان 2018، 5 طلا و 2 نقره کاراته وان های 2019 خواهد رفت.

صادقي پيش از اين در رده های سنی 3 بار موفق شده به فينال راه يابد. يك بار در رقابتهاي قهرماني جوانان جهان ، بار ديگر در مسابقات قهرماني جوانان آسيا كه هر 2 اين مسابقات در سال2016 و در كشور اندونزي برگزار شده است و حاصل آن 2 مدال نقره براي نماينده كشورمان بوده است. رقابتهاي قهرماني آسيا قزاقستان در سال 2017 نیز سومين فينالي بود كه صادقي در آن حضور داشت و موفق شد مدال طلاي رده سني اميد را از آن خود كند.

در رده سنی بزرگسالان این برای نخستین بار در تاریخ کاتای انفرادی بانوان ایران است که یک کاتارو موفق شده جواز حضور در دیدار نهایی رویداد مهمی را بدست آورد. پیش از این در رقابت های جهانی آسیایی نماینده اي از ایران در کاتای بانوان نتوانسته بودند حضور در فینال را تجربه کنند.

لازم به یادآوری است که ایران در کاتای تیمی افتخارآفرین بوده که از جمله آن می توان به مدال برنز کاتای تیمی مردان و زنان در مسابقات کاراته قهرمانی جهان اسپانیا اشاره کرد.

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :124
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :422
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1384247

جستجو در سایت