هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان؛تاکید فرماندار شهرستان ملارد بر هدف گذاری جهت کسب و کار جوانان

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد به ریاست دکتر توکلی کجانی فرماندار و با حضور اعضای ستاد با محوریت پیگیری مصوبات جلسه قبل،ارائه گزارش عملکرد تعدادی از دستگاههای دولتی در حوزه جوانان، تسهیلات اعطائی درخصوص ازدواج جوانان و بررسی ایجاد کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاههای سطح شهرستان در راستای اقتصاد مقاومتی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد روز چهارشنبه مورخ 24 مهر ماه 98، به ریاست دکتر توکلی کجانی فرماندار و با حضور اعضای ستاد با محوریت پیگیری مصوبات جلسه قبل،ارائه گزارش عملکرد تعدادی از دستگاههای دولتی در حوزه جوانان، تسهیلات اعطائی درخصوص ازدواج جوانان و بررسی ایجاد کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاههای سطح شهرستان در راستای اقتصاد مقاومتی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در جمع اعضای ستاد ساماندهی جوانان این شهرستان در سخنانی ضرورت برنامه ریزی و هدف گذاری برای کسب و کار جوانان را یادآور شده و آشنا نمودن آنان با کسب و کارهای نوین را در اولویت اقدامات این ستاد برشمرد.


وی حضور و تاثیر جوانان در هشت سال دفاع مقدس و دوران سازندگی را از تجارب ارزنده ای دانست که جوانان در این عرصه ها خوش درخشیده و امروز نیز باید فضا و شرایط برای بروز استعدادها و توانمندی های جوانان دهه های ۷۰ و ۸۰ فراهم گردد . فرماندار شهرستان ملارد با اشاره به اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب هم به جوانان و نقش آنها اشاره ویژه شده گفت باید به این قشر آینده ساز بهای بیشتری داده شود .

وی تصریح کرد با روزمرگی و عدم توجه به آسیب های اجتماعی پیرامون جوانان ، نسل های چهارم و پنجم انقلاب با مشکلاتی روبرو می شوند بنابراین ضروری است، در محل هایی که امکان بروز این آسیب ها وجود دارد با قوت وارد شده و فضا را با برنامه‌های فرهنگی و مناسب پر نمائیم . لزوم برنامه ریزی و توجه به جوانان روستائی ، اولویت دادن به مناطق آسیب پذیر ، توجه آموزش و پرورش به امورات و فعالیت های اجتماعی ، ترویج مهارت های زندگی و برنامه های اجتماعی برای دانشجویان از دیگر نکاتی بود که رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بر آنها تاکید نمود . فرماندار ملارد اعتبار اختصاص داده شده در شش ماهه اخیر برای زوج های جوان این شهرستان در قالب وام ازدواج را بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد. گفتنی است در این نشست گزارش عملکردی تعدادی از ادارات و نهادهای شهرستان ملارد در حوزه جوانان، جرئیات تسهیلات اعطائی ازدواج جوانان و روند برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه ها ارائه و تشریح گردید.

 

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :745
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :733
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1406667

جستجو در سایت