در برنامه ای مشترک از معلمان ورزش و هیات های ورزشی شهرستان ملارد تجلیل شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

طی مراسمی با حضور مسئولین شهرستان؛برای اولین بار به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش از معلمان وآموزگاران ورزش مدارس منطقه و هیات های ورزشی شهرستان ملارد تجلیل شد.


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان؛آئین تجلیل از معلمان وآموزگاران ورزش مدارس منطقه و هیات های ورزشی با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حسینی نوری امام جمعه محترم،مهندس محمودی نماینده مردم در مجلس،طاهری رئیس اداره ورزش و جوانان،سلحشور سرپرست شهرداری،اکبری رئیس شورای اسلامی،رضایی فر رئیس اداره آموزش و پرورش و دیگر مسئولین روز سه شنبه 30 مهر ماه 98 در سالن شهید طحانهی برگزار شد.


رئیس اداره ورزش و جوانان ملارد از حسن توجه مجموعه مدیریتی آموزش وپرورش ملارد به امر ورزش تشکر کرد و گفت:هیچ فرقی بین ما وجود ندارد و خود را به نوعی از جنس فرهنگیان می دانیم و در این بین جا دارد از زحمات تمامی پیشکسوتان و فعالان ورزشی که در هفته تربیت بدنی با همکاری دو اداره مسابقات مختلف خوبی برگزار کردند قدر دانی نمایم.


طاهری گندمانی اذعان داشت:اهداف آموزشی و تربیت بدنی بصورت مشترک دو شاخه جدا نشدنی است و اگر این دونهاد در امورات با هم تفاهم داشته باشند به اهداف خود خواهیم رسید و تمام سعی خود را برای تعامل دوجانبه داریم.

در این برنامه مشترک که با همکاری اداره آموزش و پرورش و اداره ورزش وجوانان شهرستان ملارد برگزار شد؛باستانی کاران به اجرای مراسم پرداختند و در پایان از 127 نفر معلم ورزش و هیات های ورزشی از جمله رئیس،نائب رئیس و دبیران با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل به عمل آمد.


آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :758
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :733
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1406680

جستجو در سایت