رئیس اداره ورزش و جوانان ملارد سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه ملارد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

روح الله طاهری گندمانی رئیس اداره ورزش و جوانان ملارد همزمان با گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش روز جمعه مورخ ۳ آبان ماه ۹۸؛در خطبه های نماز جمعه در ابتدا بر تاثیر ورزش بر سلامت جسم و روان صحبت نمود و سپس به وظایف و برنامه های اداره ورزش و جوانان اشاره کرد و گزارش عملکرد ۴ ماهه تصدی گر خویش را ارائه نموده و سپس به برنامه های اجرایی در هفته تربیت بدنی اشاره کردند.


رئیس اداره ورزش و جوانان با اعلام اینکه سرانه ورزشی شهرستان ملارد 36 سانتی‌متر مربع است،ابراز امیدواری نمود تا با مساعدت و همکاری فرماندار جوان،امام جمعه محترم و مسئولان مرتبط، شاهد افزایش سرانه ورزشی شهرستان در احداث و راه‌اندازی سالن‌های جدید باشیم.

طاهری؛تعامل با سازمان‌ها و نهادهای ذی‌ربط دولتی را مطلوب توصیف کرد و گفت:برای رشد و توسعه بخش ورزش در شهرستان ملارد، نیازمند ارتباطات بیشتر و موثرتری با ارگانهای دولتی از جمله فرمانداری،شهرداری،شورای شهر، سپاه،نیروی انتظامی،آموزش و پرورش و ...هستیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان به بیان برنامه های اجرا شده مانند همایش های پیاده روی و دوچرخه سواری،مسابقات ورزشی،کلاسهای مربیگری و کارگاههای آموزشی،جشنواره های ورزشی،تجلیل از قهرمانان و خانواده شهداء، ساماندهی هیات های ورزشی،کسب رتبه های برتر هیات های ورزشی در استان،افزایش بیمه ورزشی و مدال آوری قهرمانان ملاردی در میادین بین المللی و جهانی پرداخت و در پایان ابراز داشت:تا پایان سال برای روستاهای فاقد سالن ورزشی، با همکاری هیئت بومی محلی استان تهران،خانه ورزش روستایی راه‌اندازی خواهد شد که این خانه‌ها مجهز به وسایل ورزشی هستند.


طاهری در پایان با اشاره به پیگیری‌های فرماندار محترم شهرستان ملارد برای اختصاص زمینی جهت احداث خانه جوان افزود:پس از تأیید مصوبات لازم،تا پایان سال مراحل احداث خانه جوان در این زمین شروع خواهد شد.

وی در پایان از حمایت های فرماندار جوان، امام جمعه محترم،نماینده مجلس، شهردار و اعضای شورای اسلامی تقدیر و تشکر نمود و خواستار حمایت بیش از پیش مسئولان شهرستان در امر ورزش شد.

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :758
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :733
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1406680

جستجو در سایت