برگزاری هشتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و سومین جلسه شورای ورزش ملارد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

هشتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و سومین جلسه شورای ورزش ملارد به ریاست دکتر توکلی کجانی فرماندار شهرستان با حضور اعضای ستاد با محوریت پیگیری مصوبات جلسات قبل و بررسی راهکارهای ارائه تسهیلات در راستای مسکن جوانان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،روز شنبه مورخ 18 آبان ماه 98،هشتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و سومین جلسه شورای ورزش ملارد به ریاست توکلی کجانی فرماندار شهرستان با حضور طاهری رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای ستاد با محوریت پیگیری مصوبات جلسات قبل و بررسی راهکارهای ارائه تسهیلات در راستای مسکن جوانان،ارائه گزارش از روند برنامه‌های اشتغال در حوزه جوانان و کاهش آسیب‌های اجتماعی در بین قشر جوان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 دکتر توکلی کجانی فرماندار ملارد طی سخنانی ضمن تشکر از فعالیت های اداره ورزش و جوانان در طی تصدی گری طاهری در مورد اهمیت ورزش و موضوعات مربوط به جوانان به ایراد سخن پرداخت و افزود:همه دستگاه ها به نوعی در جهت ساماندهی جوانان وظیفه دارند و در این راه باید تمام تلاش خود را بکار گیرند.

وی در ادامه خواستار تدوین یک برنامه جامع برای ورزش شهرستان به عنوان استراتژی در جهت پیشبرد اهداف متعالی ورزشی و همچنین پرورش استعدادها و قهرمانان ورزشی شد.

در ادامه جلسه طاهری رئیس اداره ورزش و جوانان عملکرد هفته تربیت بدنی و ورزش را ارائه نمود و برنامه های اجرایی در هفته بسیج را در دستور کار قرار داد .در پایان تعدادی از هیات های ورزشی و دستگاهها به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.


آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :635
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :520
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1365558

جستجو در سایت