نهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان ملارد برگزار شد..

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

نهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان ملارد به ریاست دکتر یزدان یار معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ملارد،صبح امروز مورخ 9 دی ماه 98،نهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان ملارد به ریاست دکتر یزدان یار معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری با حضور اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی،انتظامی فرمانداری ملارد با تاکید بر ضرورت مشارکت مردم و مسئولان ادارات با یکدیگر در جهت پیشگیری از آسیب ها،تسهیلات ازدواج و اشتغال جوانان افزود؛برای اینکه بتوانیم این امر را محقق کنیم لازم است تا شیوه های تعاملی را دنبال کرده و همکاری های لازم را در این خصوص داشته باشیم.

روح الله طاهری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد در ابتدای جلسه ضمن ارائه گزارش عملکرد فرهنگی و ورزشی اداره ورزش و جوانان اظهار داشت:برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی لازم است با همکاری نهادهای دولتی به موضوع آسیب های اجتماعی بیشتر پرداخت و با استفاده از روشهای نوین و تاثیرگذار نسبت به آگاه سازی عمومی و کاهش آسیب ها اقدام کنیم.وی از ادارات بهزیستی و شبکه بهداشت خواست تا کارگاههای آموزشی کاهش آسیب های اجتماعی را برای جوانان برگزار نمایند.

در ادامه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مواردی از مشکلات و نیازمندیهای جوانان را بیان نمودند و ادارات بهزیستی،شبکه بهداشت و درمان عملکرد خود را در حوزه جوانان ارائه نمودند.

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :748
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :733
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1406670

جستجو در سایت