برگزاری چهارمین جلسه شورای ورزش ملارد با حضور گل محمدی مدیرکل

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

چهارمین جلسه شورای ورزش شهرستان ملارد با حضور گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و مهندس برنجی فرماندار ملارد؛تشکیل شد.


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش جوانان ملارد؛این جلسه به ریاست فرماندار ملارد در حضور حجت الاسلام والمسلمین حسینی نوری امام جمعه، طاهری رئیس اداره ورزش و جوانان و پرسنل،هیات های ورزشی و روسای ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
در ابتدای جلسه، طاهری گندمانی رییس اداره ورزش و جوانان ضمن سپاس از حمایت های مدیرکل و مسئولین ارشد شهرستان و خسته نباشید به هیات های ورزشی، مصوبات جلسات قبل را مطرح و پیگیری و تکمیل پروژه های ورزشی، احداث خانه جوان، اختصاص پایگاهای قهرمانی و آئین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران را در دستور کار قرار داد.
در ادامه امام جمعه ملارد گفت: ورزش اثرات فراوانی در سلامت روحی و جسمی افراد و پیشگیری از بذهکاری های اجتماعی دارد.
وی افزود: با توجه به ضعیف بودن زیرساخت های ورزشی در ملارد، همه ادارات و بویژه شهرداری و اعضای شورا برای ساخت سالن های ورزشی همت کنند و فضاهای ورزشی ملارد را افزایش دهند .
گل محمدی نیز ضمن بازدید از پروژه های ورزشی ملارد، از حضور در جلسه شورای ورزش ابراز خرسندی نمود و با واگذاری سالن در حال احداث ملارد به شهرداری و نام گذاری استادیوم ورزشی ملارد به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی موافقت نمود و گفت: به پاس گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و با هدف کاهش آلودگی هوا، هر ورزشکار یک درخت در سطح ملارد بکارد و از رییس اداره ورزش خواست تا کاشت ۱۵ هزار نهال را در دستور کار قرار دهد.

مدیرکل در ادامه به پاس اختصاص زمین خانه جوان، از شهردار و مسئولین ارشد شهرستان تشکر نمود و قول مساعد جهت پیگیری اعتبارات ساخت خانه جوان را به مسئولین داد.
سرپرست فرمانداری ملارد در پایان جلسه گفت: امروزه ورزش زبان مشترک بین تمامی افراد جامعه است که بر ابعاد فرهنگی و سیاسی هم تاثیر گذار می باشد.
سجاد برنجی افزود: شهرستان ملارد به ویژه در بخش مرکزی، متاسفانه دچار کمبود سرانه فرهنگی و ورزشی است که نیاز به اهتمام و تلاش بیشتر دارد. این مهم و اتفاق نظر در بین همه مسئولان وجود دارد تا زیر ساخت های فرهنگی و ورزشی شهرستان تقویت شود. با ارزان نمودن و در دسترس بودن ورزش، نشاط در جامعه افزایش یافته و از آسیب های اجتماعی کاسته می شود.
در ادامه موارد زیر به عنوان مصوبات جلسه اعلام شد:
-اهدای نهال توسط شهرداری و کاشت ۱۵ هزار درخت توسط ورزشکاران
-اختصاص یکی از بیلبوردهای پرتردد سطح این شهرستان به منظور معرفی و تجلیل از قهرمانان ورزشی
-ساخت سالن ورزشی اختصاصی ویژه بانوان توسط شهرداری ملارد در بودجه سال ۹۹
-برگزاری مراسم تجلیل از ورزشکاران و مدال آوران ملارد همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر
در پایان جلسه توسط فرماندار و گل محمدی از زحمات و تلاش های روح الله طاهری با اهدای لوح سپاس تجلیل و قدردانی شد.

در ادامه از هژبر خیر ورزشی و مدیریت مجموعه سوارکاری دشت بهشت و مهدیلوی خیر ورزشی و مدیریت مجموعه ورزشی خلیج فارس با اهدای هدایایی توسط مسئولین تجلیل و قدردانی گردید.

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :754
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :733
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1406676

جستجو در سایت