سومین دوره عملی کلاس مربیگری آمادگی جسمانی در ملارد برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

سومین دوره آموزشی عملی مربیگری آمادگی جسمانی بانوان به مدرسی سرکار خانم شجاع مدرس رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی در باشگاه شهدای ملارد آغاز و به مدت ۶ روز ادامه خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،سومین دوره آموزشی عملی مربیگری آمادگی جسمانی بانوان با حضور روح الله طاهری رئیس اداره ورزش و جوانان به مدرسی سرکار خانم شجاع مدرس رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی روز سه شنبه مورخ 15 بهمن در باشگاه شهدای ملارد آغاز و به مدت ۶ روز ادامه خواهد شد.

در این دوره ۳۵ نفر از بانوان علاقه مند به رشته  آمادگی جسمانی پیش نیاز اصلی رشته های ورزشهای همگانی حضور دارند که در پایان از بانوان شرکت کننده در دوره،آزمون کتبی و عملی گرفته خواهد شد و در پایان گواهی شرکت در دوره برای بانوان اعطاء میشود.

طاهری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد در حاشیه این کلاس خاطرنشان کرد:یکی از اولویت های اداره ورزش در سال ۹۸ و ۹۹ برگزاری دوره های آموزشی جهت افزایش دانش مربیان و ورزشکاران است.


ایشان با اعلام اینکه تا کنون ۲۰ دوره آموزشی در رشته های مختلف در سطح شهرستان ملارد برگزار شده است،اظهار امیدواری کرد با پیگیریهای لازم در جهت رشد و ارتقاء سطح علمی مربیان و ورزشکاران کلاس های بیشتری در طی ماه های اخیر برگزار میشود.

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :180
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :701
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1405369

جستجو در سایت