رئیس اداره ورزش و جوانان؛همایش تجلیل از قهرمانان و مدال آوران جهانی و آسیایی" در ملارد برگزار میشود..

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

روح الله طاهری گندمانی رئیس اداره ورزش و جوانان افزود:همایش تجلیل از قهرمانان، مربیان و داوران در عرصه‌های جهانی و آسیایی ،هیات های ورزشی برتر،خیرین و همیاران ورزشی و باشگاههای ورزشی نمونه با همکاری فرمانداری،شورای اسلامی،شهرداری و دیگر ارگانها در ایام الله دهه مبارک فجر در ملارد برگزار می‌شود.


طاهری به موفقیت ورزشکاران در یک سال گذشته در میادین جهانی و آسیایی اشاره و خاطرنشان کرد: در راستای کسب این افتخارات اداره ورزش و جوانان ملارد همایش  تجلیل از قهرمانان جهانی و آسیایی را روز یکشنبه مورخ 20 بهمن ماه ساعت ۱۴ در محل باشگاه سواری کاری دشت بهشت(صفادشت) برگزار می‌کند.

طاهری گندمانی از برگزاری مراسم تجلیل از ۸۰ نفر از قهرمانان جهانی و آسیایی در رشته های مختلف خبر داد و تصریح کرد: این قهرمانان در رشته‌های کاراته، بوکس، تکواندو، پرورش اندام،ووشو، دوومیدانی، کیک بوکسینگ و ... بوده اند که از فروردین ماه سال گذشته تا دی ماه امسال در میادین جهانی،آسیایی و ملی صاحب مدال شده‌اند.

وی افزود:در این مراسم از خانواده معظم شهدای ورزشکار، ۷۰ نفر خیرین و حامیان ورزشی، هیات‌های ورزشی برتر، پیشکسوتان ورزشی، مربیان ملی و جمعی از مسئولینی که از ورزش شهرستان حمایت نموده اند تجلیل و قدردانی خواهد شد.

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :206
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :485
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1423332

جستجو در سایت