رئیس اداره ورزش و جوانان در جلسه هم اندیشی و نشست مشترک روسای هیات های ورزشی؛جامعه ورزشی نقش مهمی در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات آتی دارند

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

جلسه هم اندیشی و نشست مشترک روسای هیاتهای ورزشی شهرستان ملارد به ریاست طاهری گندمانی رئیس اداره ورزش و جوانان،معاونین و روسا و تنی چند از نائب رئیسان هیات های ورزشی روز سه شنبه مورخ 29 بهمن ماه 98،در محل اداره ورزش برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان؛در ابتدای نشست طاهری گندمانی با اشاره به اهمیت مشارکت گسترده مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه گفت: ورزشکاران شهرستان نقش مهمی در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات آتی دارند.

وی افزود:جامعه ورزشی نقش مهمی در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیشرو دارند.جامعه ورزش در عرصه های مختلف بعد از انقلاب در دفاع از کشور و پاسداری از آرمانهای امام راحل و شهدای گرانقدر نقش بسزایی ایفا کرده و صدها تن شهید تقدیم انقلاب کرده است.


انشالله با بصیرت و آگاهی و در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری( مدظله العالی) جامعه ورزش در این زمان هم به وظیفه ملی خود عمل کرده و در صندوق های اخذ رای حضور حداکثری پیدا خواهد کرد.
طاهری اظهار داشت:شما ورزشکاران و زحمت کشان هیات های ورزشی می توانید با ایجاد شادابی و نشاط در جامعه مردم را به حضور پرشور در انتخابات ترغیب کنید.
طاهری در ادامه افزود:هیات های ورزشی بازوان توانمند اداره ورزش می باشند و تمامی فعالیت های ورزشی با همکاری هیات ها برگزار میشود .
وی در بخشی دیگر از صحبتهای خود به برنامه محوری اداره ورزش در سال آینده اشاره کرد و تصریح کرد برنامه ها و تقویم ورزشی سال ۹۹ را ارائه دهند و برنامه هیاتهای در راس برنامه ها قرار دادند.
رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن تاکید بر لزوم ایجاد شادابی و نشاط در بین آحاد جامعه توسط هیاتهای ورزشی،خاطر نشان کرد :شهرستان ملارد در حوزه های ورزشی، فرهنگی و آموزشی همواره در رتبه های نخست در بین شهرستانهای استان تهران است و سهم بسزایی در موفقیت های استان تهران دارد و این نشان‌دهنده این موضوع است که اگر به این شهرستان از لحاظ تخصیص منابع توجه بیشتری صورت پذیرد شاهد سرمایه گذاری موفق در بین جوانان در آینده ای نزدیک خواهیم بود و انشالله با ایجاد بسترهای مناسب و حمایت های اداره کل بدنبال برطرف کردن موانع ومشکلات هیات های ورزشی در شهرستان هستیم.
طاهری تصریح کرد:نگاه به ورزش، یک نگاه ملی و توسعه یافته است و هر جامعه ای که ورزشکار بیشتری داشته باشد از ناهنجاریها بدور است و جامعه،عاری از هر گونه بزهکاری خواهد شد.
در پایان جلسه روسای هیئت های ورزشی ضمن ارائه گزارش کار و مشکلات ورزشی هیئت خود را مطرح کردند و در پایان از کلیه روسای هیاتها به پاس زحمات با اهداء هدایا از طرف شرکت ورزشی المپیک تقدیر و قدردانی شد.


آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :184
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :485
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1423310

جستجو در سایت