صعود تیم هندبال رعد پدافند ملارد به مرحله نهایی لیگ یک باشگاههای کشور...

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

تیم‌ رعد پدافند ملارد توانست با ۴ برد و یک تساوی با کسب ۹ امتیاز،جواز صعود به مرحله نهایی این رقابت‌ها را کسب کند.


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،دکتر احمد باهمت رئیس جدید هیات هندبال ملارد و سرپرست تیم رعد پدافند درباره این مسابقات اظهار داشت:در آخرین روز از این رقابت‌ها که بصورت تشریفاتی برگزار شد، تیم هندبال لارستان میزبان این رقابت‌ها به مصاف تیم رعد پدافند ملارد رفت که این بازی با نتیجه مساوی ۲۴ بر۲۴ به پایان رسید و نماینده هیات هندبال ملارد توانست با ۴ برد متوالی و کسب ۹ امتیاز به مرحله بعدی مسابقات هندبال مردان کشور در لیگ دسته یک صعود کند.


وی افزود:این موفقیت ارزشمند با همیاری و همدلی مسئولین بویژه آقای ضابطیان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد،تحقق پیدا کرد و انشالله بتوانیم با تلاش های شبانه روزی کادر فنی تیم بویژه آقای حسن وند سرمربی تیم،بدیع زاده مدیر فنی و همت بازیکنان شاهد حضور پرقدرت در مرحله نهایی و سربلندی نام ملارد در کشور باشیم.

رقابت‌های هندبال مردان لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور در رده سنی بزرگسالان در گروه ج،از روز بیست و هشتم آذرماه ۹۹ به میزبانی شهر لار و به صورت دوره‌ای برگزار شد.

۲۴ تیم در رقابت‌های لیگ دسته یک کشور حضور داشتند که در گروه ج این مسابقه‌ها تیم رعد با تیم‌های میناب هرمزگان، خرم آباد، دانشگاه آزاد خاتم یزد،آروین مهرشهرکرد و تیم هندبال لارستان هم گروه بودند.

مرحله دوم این رقابت ها در نیمه دوم بهمن ماه امسال برگزار می شود،از ۸ تیم راه یافته به مرحله نهایی ۳ تیم اول جواز حضور در لیگ برتر سال ۱۴۰۰ را دریافت خواهند کرد.

آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :148
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :331
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1480279

جستجو در سایت